ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцята сесія

РІШЕННЯ

від 22.03.2017 р. N 77

Про суб'єктів господарювання Російської Федерації та таких, що знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в м. Хмельницькому

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Калюжної Т. О., керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. До відновлення територіальної цілісності та суверенітету України над всією її територією, рекомендувати всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Хмельницького, повністю припинити будь-яку господарську діяльність і господарські взаємовідносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в місті Хмельницькому (надалі - "Підприємства і особи РФ").

2. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Хмельницького у місячний термін після ухвалення рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов'язані з Підприємствами і особами РФ.

3. Управлінню економіки Хмельницької міської ради рекомендувати звернутися до Антимонопольного комітету України з проханням у тримісячний строк сформувати перелік Підприємств і осіб РФ.

4. Рекомендувати міському голові звернутися до Ради національної безпеки і оборони задля застосуванні/або розширення санкцій до Підприємств і осіб РФ відповідно до спеціального законодавства України про санкції.

5. Оприлюднити і щомісяця оновлювати зазначений у пункті 3 рішення перелік Підприємств і осіб РФ на сайті Хмельницької міської ради.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В. Гончарука.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали