ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 1865

Київ

Про святкове оформлення м. Києва та встановлення державної символіки у святкові, пам'ятні дні, під час проведення урочистих заходів та державних візитів іноземних делегацій

Відповідно до ст. 20 Конституції України, ст. 4 Закону України "Про столицю України - місто - герой Київ", з метою забезпечення загального порядку підняття (встановлення) Державного Прапора України та святкового тематичного оформлення міста під час проведення заходів з нагоди міських, загальнодержавних, пам'ятних днів, суспільно важливих подій, міждержавних (протокольних) заходів під час державних візитів у м. Київ високих гостей, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Функцію контролю та координації заходів зовнішнього оформлення м. Києва у святкові, пам'ятні дні та під час проведення урочистих заходів покласти на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" скласти кошторис робіт із виготовлення прапорів розцвічування для розміщення на опорах освітлення та прапорів у зв'язку з приїздом іноземних делегацій, а також монтажу та демонтажу державних прапорів та прапорів іноземних делегацій на світлових опорах в м. Києві на 2012 рік та подати відповідні пропозиції до Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачити фінансування робіт та послуг, зазначених у пункті 2 цього розпорядження, в межах бюджетних призначень на 2012 рік.

4. Управлінню міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) завчасно надавати інформацію щодо програми заходів офіційних іноземних делегацій під час державних візитів у м. Київ до Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головного управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5. Головним управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в межах компетенції, в місячний термін подавати до Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) план святкового, тематичного оформлення м. Києва з нагоди міських, загальнодержавних, пам'ятних днів, суспільно важливих подій.

6. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" за дорученням органів державної влади забезпечувати розміщення виготовлених прапорів розцвічування на опорах освітлення.

7. Це розпорядження вступає в дію з 01.01.2012.

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.10.2009 N 1184 "Про святкове оформлення м. Києва та встановлення державної символіки у святкові, пам'ятні дні, під час проведення урочистих заходів та державних візитів в Україну".

9. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали