ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2018 р. N 975

Київ

Про святкові заходи з нагоди Дня медичного працівника на вул. Хрещатик

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів", рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N  1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", враховуючи лист товариства з обмеженою відповідальністю "МАЙС ГРУП" від 14 травня 2018 року, з метою святкування Дня медичного працівника та організації змістовного дозвілля киян і гостей міста:

1. Підтримати ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю "МАЙС ГРУП" (далі - Організатор) щодо проведення 09 червня 2018 року з 09.00 до 19.00 святкового заходу з нагоди Дня медичного працівника на вул. Хрещатик, на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу бере на себе Організатор.

3. Організатору Заходу:

3.1. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення Заходу, відновлення благоустрою, порушеного у зв'язку з встановленням сценічних конструкцій та обладнання (на період монтажу/демонтажу сценічних конструкцій та обладнання на вул. Хрещатик) з 00.00 09 червня 2018 року до 19.00 09 червня 2018 року, а також укладення договорів на прибирання території і вивезення сміття під час проведення Заходу.

3.2. До початку проведення Заходу розробити та погодити з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації території з відображенням об'єктів та конструкцій (крім рекламних об'єктів), які планується розмістити під час проведення Заходу, та матеріали щодо візуального зображення, розмірів, площ та надати узгоджену схему до Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3.3. Забезпечити розроблення, погодження з управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подання на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху на час організації та проведення Заходу.

4. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку на час проведення Заходу внести зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вул. Хрещатик, відповідно до схеми організації дорожнього руху на час організації та проведення Заходу та надати цю інформацію Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) не пізніше, ніж за один тиждень до проведення Заходу.

5. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку Заходу здійснити обстеження місця проведення Заходу, за результатами якого скласти акт з висновками про відповідність або невідповідність цього місця встановленим вимогам і надати його Організатору та Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

6. Просити Головне управління Національної поліції у м. Києві спільно з управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції на час організації та проведення Заходу забезпечити:

6.1. Охорону громадського порядку під час підготовки та проведення Заходу з 00.00 09 червня 2018 року до 19.00 09 червня 2018 року на вул. Хрещатик.

6.2. Умови вільного заїзду на територію проведення Заходу і виїзду з неї автотранспорту, який буде перевозити сценічні конструкції та обладнання.

6.3. Заборону руху всіх видів транспортних засобів на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної) з 00.00 09 червня 2018 року до 19.00 09 червня 2018 року.

6.4. Недопущення порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів у місці проведення Заходу.

7. Департаменту охорони здоров'я забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення Заходу 09 червня 2018 року на вул. Хрещатик.

8. Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог організації території Заходу відповідно до схеми, погодженої згідно з підпунктом 3.2. пункту 3 цього розпорядження.

9. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в комунальних засобах масової інформації висвітлення інформації про Захід, а також про зміни в організації дорожнього руху та в роботі маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали