ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 723

Київ

Про святкування Дня Європи у м. Києві

На виконання Указу Президента України від 19.04.2003 N 339/2003 "Про День Європи" з метою піднесення ролі столиці України - міста Києва у справі інтеграції українського суспільства до європейської спільноти та поширення знань про об'єднану Європу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести 21 травня 2011 року День Європи у м. Києві.

2. Затвердити робочий план підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві, що додається.

3. Координацію питань, пов'язаних із підготовкою та проведенням Дня Європи у м. Києві, покласти на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в межах їх компетенції.

4. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити фінансування підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві в межах загальних асигнувань, передбачених на 2011 рік за Програмою сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2009 - 2011 роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова 

О. Попов 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.05.2011 N 723 

Робочий план
підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві

N п/п 

Зміст роботи 

Терміни виконання 

Відповідальні 

1. 

Забезпечення підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві 

21.05.2011 

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміністрації, Представництво Європейської комісії в Україні (за згодою) 

2. 

Встановлення та забезпечення належного функціонування наметів-павільйонів "Європейського містечка" для дипломатичних місій ЄС в Україні 

21.05.2011 

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

3. 

Проведення офіційної церемонії відкриття Дня Європи у м. Києві за участю Міністра закордонних справ України, Міністра культури і туризму України, голови та заступників голови Київської міської державної адміністрації, представника Європейської комісії в Україні, послів держав - членів ЄС в Україні, громадськості 

21.05.2011 

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Представництво Європейської комісії в Україні (за згодою) 

4. 

Підготовка та проведення в районах м. Києва інформаційних та культурно-масових заходів, присвячених відзначенню Дня Європи у м. Києві:
- вистав, концертно-розважальних програм за участю колективів художньої самодіяльності;
- літературних експозицій за європейською тематикою,
- експозицій образотворчого мистецтва та фотовиставок, присвячених різним аспектам життя країн ЄС;
- тематичних конкурсів дитячої художньої творчості;
- вікторин та конкурсів щодо історії та сучасності розвитку ЄС 

21.05.2011 

Головне управління культури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).
Районні в місті Києві державні адміністрації 

5. 

Забезпечення інформування населення щодо проведення заходів, присвячених Дню Європи у м. Києві, спільно з Представництвом Європейської комісії в Україні 

Травень 2011 

Управління преси та інформації апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), відділ інформаційного забезпечення апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Представництво Європейської комісії в Україні (за згодою) 

6. 

Розміщення інформаційних афіш святкування Дня Європи у м. Києві в навчальних закладах міського підпорядкування 

Травень 2011 

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

7. 

Розміщення "Містечка ЄВРО 2012":
- організація промозаходу "Супроводжуй футболістів Євро 2012", проведення конкурсу "Player Escort". Локація ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд".
- проведення вікторини серед школярів "Що ти знаєш про Чемпіонат Європи з футболу, про ЄВРО 2012?" з нагородженням призами від спонсорів УЄФА ЄВРО;
- облаштування зони графіті (розмальовки спрей-фарбами декоративної стіни) на футбольну тематику з майстер-класом від Студії ANOZER (молодіжної художньої майстерні);
- проведення заходів від офіційного спонсору УЄФА ЄВРО 2012 - "Карлсберг Груп" та встановлення торгівельного намету з продажу не спиртних напоїв;
- розміщення куточка промопродукції Євро 2012 з інформаційними матеріалами про Приймаюче місто Київ;
- розміщення торгівельного намету ДП "АДІДАС-Україна" з демонстрації та продажу ліцензійної сувенірної продукції Євро 2012.
Забезпечення монтажу конструкцій в ніч з 20 на 21 травня 2011 року. Час роботи містечка - з 10.00 год. до 19.00 год. 21 травня 2011 року 

21.05.2011 

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

8. 

Забезпечення проведення промоційних заходів: "100 років досвіду - надійний шлях до ЄВРО 2012". Активності від "Кока-Кола Україна ЛТД:
• Атракціони: "Вуличний футбол", "Вуличний пенальті", "Футбольний дриблінг";
• Настільний футбол;
• Конкурс з футбольного фрістайлу "Чеканка", конкурс на кращий футбольний банер;
• Футбольне графіті, фейс-арт;
• Фото банер/фото кабіна;
• Машина щастя Coca-Cola;
• Демонстраційний стенд;
Встановлення торгівельних наметів ТМ Coca-Cola (6 шт.)
Забезпечення монтажу конструкцій в ніч з 20 на 21 травня 2011 року. Час роботи - з 10.00 год. до 19.00 год. 21 травня 2011 року 

  

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

9. 

Забезпечити монтаж та демонтаж перетягів над проїжджою частиною дороги на вул. Хрещатик з обох боків "Містечка Євро 2012" 

до 20.05.2011 

КП "Київпастранс", Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

10. 

Організація торгівельного обслуговування під час проведення Дня Європи у м. Києві на вул. Хрещатик. Передбачити продаж широкого асортименту страв української національної кухні та напоїв, а також розміщення "куточків національних страв" дипломатичних місій ЄС в Україні. Не рекомендувати продаж товарів у скляній тарі та алкогольних напоїв 

21.05.2011 

Головне управління з питань внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

11. 

Забезпечення пріоритетного права організаторам та спонсорам заходу на тимчасове розміщення палаток-павільйонів на вул. Хрещатик і тимчасової реклами спонсорів без отримання, як виняток, відповідних паспортів та спеціальних ордерів 

до 20.05.2011 

Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління з питань внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

12. 

Забезпечення контролю за виконанням правил благоустрою при встановленні палаток-павільйонів, сцени, торговельних павільйонів, монтуванню та демонтажу на вул. Хрещатик в ніч з 20 на 21 травня 2011 року 

20 - 21.05.2011 

Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

13. 

Забезпечення оформлення ордерів на встановлення тимчасової сценічної конструкції, палаток-павільйонів на вул. Хрещатик. Погодження встановлення торгових палаток в місцях проведення заходів згідно з заявками організаторів 

до 20.05.2011 

Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

14. 

Забезпечення підключення до електричних мереж міста згідно з заявкою організаторів Дня Європи у м. Києві тимчасової торговельної мережі, задіяної в обслуговуванні заходів, згідно із схемою розташування "Європейського містечка" 

20 - 21.05.2011 

Акціонерна енергопостачальна компанія "Київенерго", КП електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло", Державне підрядне спеціалізоване підприємство електромонтажних робіт, Київські кабельні мережі, РВЕ "Центральний", Міжрайонне відділення реалізації електроенергії N 1, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація 

15. 

Забезпечення розміщення інформації соціально-корисного характеру з нагоди відзначення Дня Європи у м. Києві на період з 18.05 - до 23.05.2011 року в кількості 50 біг-бордів та 200 сіті-лайтів 

до 18.05.2011 

Головне управління з питань реклами виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), КП "Київреклама" 

16. 

Підготовка та затвердження відповідного розпорядження Київської міської державної адміністрації (Порядку) про внесення змін в роботу міського транспорту та перекриття руху транспорту під час святкування Дня Європи у м. Києві з 22.00 год. 20 травня 2011 до 07.00 год. 22 травня 2011:
- на вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до Бессарабської площі). Передбачити у разі проведення велопробігу перекриття руху транспорту на час його проведення за маршрутом: Майдан Незалежності - вул. Хрещатик - вул. Червоноармійська - пл. Л. Толстого - розворот, вул. Червоноармійська - вул. Хрещатик - Європейська площа. Узгодження з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві зразку спеціальних перепусток для транспорту, який перевозитиме обладнання, художні колективи, торгові палатки та продовольчі товари на вул. Хрещатик. Забезпечення безперебійної роботи транспорту для перевезення населення до і після завершення святкування 

до 18.05.2011 

Головне управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою) 

17. 

Виділення необхідної кількості транспорту згідно із заявками організаторів загальноміських заходів святкування Дня Європи у м. Києві 

21.05.2011 

КП "Київпастранс" 

18. 

Забезпечення надання медичної допомоги під час проведення заходів з святкування Дня Європи у м. Києві на вул. Хрещатик 

21.05.2011 

Головне управління охорони здоров'я виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) 

19. 

Здійснення державного пожежного нагляду під час проведення Дня Європи у м. Києві

20 - 21.05.2011 

ГУ МНС України в м. Києві (за згодою) 

20. 

Забезпечення охорони громадського порядку під час святкування Дня Європи у м. Києві: - цілодобової охорони сцен, сценічного обладнання та палаток-павільйонів на вул. Хрещатик;
- цілодобової охорони палаток-павільйонів "Європейського містечка" на вул. Хрещатик (від вул. Б.Хмельницького до вул. Прорізної);
- перекриття руху транспорту під час підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві (від Майдану Незалежності до бульвару Т. Г. Шевченка);
- створення належних умов для вільного заїзду та виїзду транспорту з почесними гостями та колективами на місця проведення загальноміських заходів святкування Дня Європи у м. Києві;
- забезпечення стоянок для транспорту, що перевозять почесних гостей, колективи, технічне обладнання та продукти харчування 

20 - 21.05.2011 

ГУ MB С України в м. Києві (за згодою).
Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою) 

21. 

Забезпечення висвітлення святкових заходів, присвячених відзначенню Дня Європи у м. Києві, які проходитимуть на вул. Хрещатик 

21.05.2011 

Управління преси та інформації апарату виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), ДКП "Телерадіокомпанія "Київ" 

22. 

Зобов'язати усі торговельні підприємства та організації, причетні комунальні служби районів проводити постійне санітарне прибирання об'єктів торгівлі та обслуговування населення, прилеглих і закріплених територій. Забезпечення постійного контролю і своєчасне вивезення контейнерів та урн зі сміттям, належне утримання туалетів та встановлення біотуалетів у місцях проведення заходів Дня Європи у м. Києві. Не допускати випадків стихійного паркування автотранспортних засобів на прибудинкових територіях (миття, ремонт тощо) прилеглих до місць проведення заходів 

20 - 21.05.2011 

Представництво Європейської комісії в Україні (за згодою), Головне управління з питань внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, ВАТ "Фірма "Київспецтранс", КП "Київпастранс", Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою) 

 

Заступник голови -
керівник апарату
 

  

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали