ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2012 р. N 785

Київ

Про святкування Дня Європи у м. Києві

На виконання Указу Президента України від 19.04.2003 N 339/2003 "Про День Європи", з метою піднесення ролі столиці України - міста Києва у справі інтеграції українського суспільства до європейської спільноти та поширення знань про об'єднану Європу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести 19 травня 2012 року День Європи у м. Києві.

2. Затвердити робочий план підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві, що додається.

3. Координацію питань, пов'язаних із підготовкою та проведенням Дня Європи у м. Києві, покласти на Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в межах їх компетенції.

4. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити фінансування підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві в межах загальних асигнувань, передбачених на 2012 рік міською комплексною програмою "Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012 - 2016 рр.".

5. Управлінню преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голова Київської міської державної адміністрації - керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
14.05.2012 N 785


Робочий план
підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві

N п/п

Зміст роботи

Терміни виконання

Відповідальні

1.

Забезпечення підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві

19.05.2012

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Група радників голови Київської міської державної адміністрації, районні в місті Києві державні адміністрації, Представництво Європейської комісії в Україні (за згодою)

2.

Встановлення та забезпечення належного функціонування наметів-павільйонів "Європейського містечка"

19.05.2012

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

3.

Забезпечення інформаційного наповнення павільйону м. Києва як приймаючого міста в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в "Європейському містечку"

19.05.2012

Головне управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

4.

Проведення офіційної церемонії відкриття Дня Європи у м. Києві за участю Міністра закордонних справ України, Міністра культури України, голови та заступників голови Київської міської державної адміністрації, представника Європейської комісії в Україні, послів держав - членів ЄС в Україні, громадськості

19.05.2012

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління міжнародних зв'язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Представництво Європейської комісії в Україні (за згодою)

5.

Підготовка та проведення в районах м. Києва інформаційних та культурно-масових заходів, присвячених відзначенню Дня Європи у м. Києві:  
- вистав, концертно-розважальних програм за участю колективів художньої самодіяльності;
- літературних експозицій за європейською тематикою;
- експозицій образотворчого мистецтва та фотовиставок, присвячених різним аспектам життя країн ЄС;
- тематичних конкурсів дитячої художньої творчості;
- вікторин та конкурсів щодо історії та сучасності розвитку ЄС

19.05.2012

Головне управління культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміністрації

6.

Розміщення інформаційних афіш святкування Дня Європи у м. Києві в навчальних закладах міського підпорядкування

Травень 2012

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

7.

Забезпечення торгівельного обслуговування під час проведення Дня Європи у м. Києві на вул. Хрещатик. Передбачити продаж широкого асортименту страв української національної кухні та напоїв, української сувенірної продукції, а також проведення майстер-класів ремісників та народних умільців. Погодити у встановленому порядку розміщення об'єктів торгівлі та проінформувати суб'єктів господарювання про обмеження, визначені рішенням Київської міської ради від 23.12.2010 N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" під час проведення заходу

19.05.2012

Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київська міська санітарно-епідеміологічна станція (за згодою)

8.

Забезпечення контролю за виконанням Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051, під час встановлення палаток-павільйонів, сцени, торговельних павільйонів, монтування та демонтажу на вул. Хрещатик в ніч з 18 на 19 травня 2012 року

19 - 20.05.2012

Головне управління контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

9.

Забезпечення підключення до електричних мереж міста згідно з заявкою організаторів Дня Європи у м. Києві тимчасової торговельної мережі, задіяної в обслуговуванні заходів, згідно із схемою розташування "Європейського містечка"

18 - 19.05.2012

Київська міська рада, Публічна акціонерна компанія "Київенерго", КП електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло", Державне підрядне спеціалізоване підприємство електромонтажних робіт, Київські кабельні мережі, РВЕ "Центральний", Міжрайонне відділення реалізації електроенергії N 1, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

10.

Забезпечення розміщення інформації соціально корисного характеру з нагоди відзначення Дня Європи у м. Києві на період з 18.05 до 23.05.2012 року в кількості 20 біг-бордів та 150 сіті-лайтів

до 19.05.2012

Головне управління з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП "Київреклама"

11.

Підготовка та затвердження відповідного розпорядження Київської міської державної адміністрації (Порядку) про внесення змін в роботу міського транспорту та перекриття руху транспорту під час святкування Дня Європи у м. Києві з 22.00 год. 18 травня 2012 до 07.00 год. 20 травня 2012:
- на вул. Хрещатик (від вул. Інститутської до Бессарабської площі)

до 19.05.2012

Головне управління транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Узгодження з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві зразка спеціальних перепусток для транспорту, який перевозитиме обладнання, художні колективи, торгові палатки та продовольчі товари на вул. Хрещатик. Забезпечення безперебійної роботи транспорту для перевезення населення до і після завершення святкування

Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)

12.

Виділення необхідної кількості транспорту згідно із заявками організаторів загальноміських заходів святкування Дня Європи у м. Києві

19.05.2012

КП "Київпастранс"

13.

Забезпечення надання медичної допомоги під час проведення заходів з святкування Дня Європи у м. Києві на вул. Хрещатик

19.05.2012

Головне управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

14.

Здійснення державного пожежного нагляду під час проведення Дня Європи у м. Києві

18 - 19.05.2012

ГУ МНС України в м. Києві (за згодою)

15.

Забезпечення охорони громадського порядку під час святкування Дня Європи у м. Києві:
- цілодобової охорони сцен, сценічного обладнання та палаток-павільйонів на вул. Хрещатик;
- цілодобової охорони палаток-павільйонів "Європейського містечка" на вул. Хрещатик (від вул. Б. Хмельницького до вул. Прорізної);

18-19.05.2012

ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)

- перекриття руху транспорту під час підготовки та проведення Дня Європи у м. Києві (від Майдану Незалежності до бульвару Т. Г. Шевченка);
- створення належних умов для вільного заїзду та виїзду транспорту з почесними гостями та колективами на місця проведення загальноміських заходів святкування Дня Європи у м. Києві;
- забезпечення стоянок для транспорту, що перевозять почесних гостей, колективи, технічне обладнання та продукти харчування

 

Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)

16.

Забезпечення широкого анонсування та висвітлення в комунальних засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення у м. Києві Дня Європи. Забезпечення прямої трансляції на КП Київської міської ради "Телерадіокомпанія "Київ" урочистої церемонії відкриття Дня Європи у м. Києві

19.05.2012

Управління преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП Київської міської ради "Телерадіокомпанія "Київ"

17.

Зобов'язати усі торговельні підприємства та організації, причетні комунальні служби районів проводити постійне санітарне прибирання об'єктів торгівлі та обслуговування населення, прилеглих і закріплених територій. Забезпечення постійного контролю і своєчасне вивезення контейнерів та урн зі сміттям, належне утримання туалетів та встановлення біотуалетів у місцях проведення заходів Дня Європи у м. Києві. Не допускати випадків стихійного паркування автотранспортних засобів на прибудинкових територіях (миття, ремонт тощо), прилеглих до місць проведення заходів

18 - 19.05.2012

Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, ПАТ "Фірма "Київспецтранс", КП "Київпастранс", Управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м. Києві (за згодою)


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали