Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про святкування Дня Європи в місті Києві у 2018 році

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.05.2018 р. N 774

Київ

Про святкування Дня Європи в місті Києві у 2018 році

На виконання Указу Президента України від 19 квітня 2003 року N 339/2003 "Про День Європи", відповідно до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2016 року N 536/1540 "Про затвердження міської цільової програми "Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2017 - 2019 pp.", рішення Київської міської ради від 03 березня 2016 року N 125/125 "Про затвердження міської комплексної цільової програми "Освіта Києва. 2016 - 2018 роки" (Програма N 125/125), рішення Київської міської ради від 14 квітня 2016 року N 323/323 "Про затвердження Комплексної міської цільової програми "Столична культура 2016 - 2018" (Програма N 323/323), рішення Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 "Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", з метою поширення знань про об'єднану Європу, а також забезпечення об'єктивного інформування населення про діяльність київської міської влади в контексті налагодження співпраці з країнами Європейського Союзу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести у травні 2018 року заходи з відзначення Дня Європи в місті Києві.

2. Затвердити Програму заходів з відзначення Дня Європи в місті Києві у 2018 році (далі - Програма), що додається.

3. Затвердити Робочий план підготовки і проведення заходів з відзначення Дня Європи в місті Києві у 2018 році (далі - Робочий план), що додається.

4. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити проведення на високому організаційному рівні заходів, визначених Програмою, та їх фінансування в межах загального обсягу асигнувань, передбачених у бюджеті міста Києва на 2018 рік на відповідні цілі, та за рахунок залучених у встановленому порядку коштів.

5. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити:

5.1. Координацію дій структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), пов'язаних з підготовкою і проведенням заходів, передбачених Програмою.

5.2. Висвітлення Програми, затвердженої пунктом 2 цього розпорядження, комунальними засобами масової інформації, інформаційними агентствами.

6. Взяти до відома, що відповідальність за проведення заходів, передбачених Програмою та Робочим планом, а також за дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту, вимог природоохоронного законодавства покладається на їх організаторів.

7. Організаторам заходів, передбачених Програмою:

7.1. До початку проведення заходів, передбачених Програмою, розробити графічне зображення та схеми організації територій проведення заходів, розміщених на них об'єктів і конструкцій та погодити з:

7.1.1. Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині конструктивних елементів об'єктів і тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності.

7.1.2. Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в частині розміщення торговельних об'єктів та організації торговельного процесу.

7.1.3. Головним управлінням ДСНС України у м. Києві в частині дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки під час розміщення конструктивних елементів і тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення.

7.2. Забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, під час підготовки та проведення заходів, передбачених Програмою, природоохоронного законодавства, а також відновлення порушеного благоустрою.

7.3. Забезпечити дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення заходів, передбачених Програмою.

7.4. Забезпечити дотримання вимог рішення Київської міської ради від 04 вересня 2014 року N 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва" (Рішення N 55/55).

7.5. Укладення договорів на встановлення мобільних туалетних кабін, у тому числі пристосованих для осіб з інвалідністю, необхідної кількості урн, контейнерів для збирання побутових відходів, прибирання території, вивезення побутових відходів з території під час проведення заходів з монтажу/демонтажу конструкцій та на період проведення заходів, передбачених Програмою.

8. Комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, утвореній відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2015 року N 623 (Розпорядження N 623), до початку заходів, передбачених Програмою, здійснити обстеження місць проведення заходів, за результатами яких скласти акти з висновками про їх відповідність або невідповідність встановленим вимогам, в тому числі естетичним, та надати їх організаторам заходів, передбачених Програмою, і Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

9. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити контроль:

9.1. За дотриманням суб'єктами господарювання схеми організації території проведення заходів, розміщених на ній торговельних об'єктів і конструкцій та організації торговельного процесу.

9.2. Спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями за дотриманням суб'єктами господарювання на території проведення заходів вимог рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами".

10. Управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити розміщення інформаційних матеріалів соціального характеру, наданих організаторами заходів у рамках затвердженої Програми.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
11 травня 2018 року N 774

Програма заходів з відзначення Дня Європи в місті Києві у 2018 році

12 травня

1. Міський фестиваль-конкурс серед старшокласників "Київський вальс - 2018"

Співоче поле
Печерського ландшафтного парку

13 травня

2. Легкоатлетичний забіг "III Київський євромарафон" (III Kyiv Euro Marathon)"

Маршрут: старт на перехресті вулиць Саксаганського та Еспланадної - Північні ворота
НСК "Олімпійський" у напрямку вулиці Саксаганського - до перехрестя вулиць Шота Руставелі та Жилянської - вулиця Велика Васильківська у напрямку до станції метро "Либідська", розворот перед вулицею Івана Кудрі та зворотний напрямок
(7 кіл по 6000 м)

17 травня

3. Міжнародна науково-практична конференція "Цивілізаційні цінності та майбутнє: міжконтинентальний діалог інтелектуалів"

Київський університет імені Бориса Грінченка
(вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2)

17 - 20 травня

4. Всеукраїнський мистецький фестиваль "Мистецька палітра Києва"

Літня естрада Міського саду Центрального парку культури і відпочинку м. Києва

18 травня

5. Дні відкритих дверей у музеях столиці

Музеї міста Києва (за окремим списком)

6. Культурно-мистецьке свято "Світ. Європа. Україна" до Дня Європи у Шевченківському районі м. Києва

Золотоворітський сквер

18 - 20 травня

7. Культурно-мистецький проект "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival"

Поштова площа (будівля Річкового вокзалу),
Михайлівська площа, Андріївський узвіз, 1 - 23 (включно),
Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2),
Контрактова площа, 4 (територія скверу)

18 - 27 травня

8. Міжнародний фестиваль "Київський тиждень мистецтва Kyiv Art Week"

Бізнес-центр "Торонто-Київ", галереї, музеї, арт-інституції міста Києва

19 травня

9. Святковий концерт до Дня Європи в Подільському районі м. Києва

Контрактова площа

10. Святковий захід "Молодіжний калейдоскоп" до Дня Європи у Солом'янському районі м. Києва

Парк імені Миколи Островського

11. Спортивно-масовий захід "Всеукраїнський велодень"

Маршрут: Європейська площа - вул. Михайла Грушевського - вул. Московська - вул. Генерала Алмазова - вул. Старонаводницька - площа Героїв Великої Вітчизняної війни - бульв. Дружби народів - міст Патона - Дніпровська набережна - Русанівська набережна - вул. Раїси Окіпної - вул. Євгена Сверстюка - Броварський проспект - міст Метро - Набережне шосе - вул. Набережно-Хрещатицька - Гаванський міст - вул. Набережно-Рибальська - просп. Степана Бандери - Північний міст - вул. Труханівська - парк Дружби народів (Муромець)

19 - 20 травня

12. VI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях"

Співоче поле
Печерського ландшафтного парку

19 - 21 травня

13. XVI Міжнародний фестивальний конкурс дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпровських схилах"

Київський Палац дітей та юнацтва
(вул. Івана Мазепи, 13)

20 травня

14. Щорічний традиційний Фестиваль науки "Розвиток науки в умовах євроінтеграції"

Київський університет імені Бориса Грінченка
(вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2)

Травень

15. Відкрита лекція голови Представництва ЄС в Україні пана Хюга Мінгареллі

16. Студентський круглий стіл на тему: "Країни Європи та Америки: минуле та сучасність"

Київський університет імені Бориса Грінченка
(вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2)

 

Виконувач обов'язків
керівника апарату

Л. Верес

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
11 травня 2018 року N 774

Робочий план підготовки і проведення заходів з відзначення Дня Європи в місті Києві у 2018 році

N

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальні за виконання (організатори)

1.

Організація та проведення міського фестивалю-конкурсу серед старшокласників "Київський вальс - 2018" на Співочому полі Печерського ландшафтного парку

12 травня 2018 року

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

2.

Організація та проведення спортивно-масового легкоатлетичного заходу "III Київський євромарафон" (III Kyiv Euro Marathon)"

13 травня 2018 року

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

3.

Організація та проведення міжнародної науково-практичної конференції "Цивілізаційні цінності та майбутнє: міжконтинентальний діалог інтелектуалів" у Київському університеті імені Бориса Грінченка

17 травня 2018 року

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

4.

Організація та проведення Всеукраїнського мистецького фестивалю "Мистецька палітра Києва" на території літньої естради Міського саду Центрального парку культури і відпочинку м. Києва

17 - 20 травня 2018 року

Київський міський методичний центр закладів культури та навчальних закладів, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

5.

Організація та проведення Днів відкритих дверей у музеях міста Києва

18 травня 2018 року

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

6.

Організація та проведення культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival" на Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, 4, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно), поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)

18 - 20 травня 2018 року

ТОВ "Небо Івентс Едженсі", Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

7.

Організація та проведення Міжнародного фестивалю "Київський тиждень мистецтва Kyiv Art Week"

18 - 27 травня 2018 року

Міжнародний благодійний фонд "Дія", Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

8.

Організація та проведення VI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Світ у твоїх долонях" на Співочому полі Печерського ландшафтного парку

19 - 20 травня 2018 року

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

9.

Організація та проведення культурно-мистецького свята "Світ. Європа. Україна" до Дня Європи в Шевченківському районі м. Києва

18 травня 2018 року

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

10.

Організація та проведення святкового концерту до Дня Європи в Подільському районі м. Києва

19 травня 2018 року

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

11.

Організація та проведення святкового заходу "Молодіжний калейдоскоп" до Дня Європи в Солом'янському районі м. Києва

19 травня 2018 року

Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

12.

Організація та проведення спортивно-масового заходу "Всеукраїнський велодень"

19 травня 2018 року

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

13.

Організація та проведення XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпровських схилах" у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13)

19 травня 2018 року

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

14.

Організація та проведення заходів до Дня Європи в Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2)

14 - 25 травня 2018 року

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський університет імені Бориса Грінченка

15.

Виконання робіт з монтажу тимчасових конструкцій та обладнання, необхідного для проведення культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival" на Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, 4, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно), поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)

16 - 17 травня 2018 року з 06.00 до 18.00

ТОВ "Небо Івентс Едженсі"

16.

Виконання робіт з демонтажу тимчасових конструкцій та обладнання, необхідного для проведення культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival" на Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, 4, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно), поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)

21 травня 2018 року

ТОВ "Небо Івентс Едженсі"

17.

Забезпечення підключення до мереж електропостачання за заявками організаторів за спрощеною (тимчасовою) схемою: сценічного обладнання, світлових інсталяцій, тимчасових конструкцій, об'єктів торгівлі на Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, 4, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно), поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)

13 - 21 травня 2018 року

ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" (за згодою), комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва", організатори заходів

18.

Забезпечення відключення зовнішнього освітлення під час:
тестового запуску обладнання та проведення репетицій культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival" на Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, 4, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно), поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)
 

17 травня 2018 року з 00.00 до 06.00
  

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва", комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло"
 

 

проведення культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival" на Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно), поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)  

18 - 20 травня 2018 року з 17.00 до 00.00

19.

Забезпечення тимчасового припинення роботи фонтана на Поштовій площі у зв'язку з проведенням культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival"

З 06.00 15 травня 2018 року до 16.00 21 травня 2018 року

Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва"

20.

Погодження з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до початку проведення заходів, передбачених Програмою, схеми організації території з відображенням об'єктів та конструкцій, які планується розмістити на час проведення заходів, та матеріалами щодо їх візуального зображення, розмірів, площ

До 12 травня 2018 року

Організатори заходів

21

Забезпечення погодження у встановленому порядку з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схем розміщення об'єктів торгівлі з продажу продуктів харчування, солодощів і безалкогольних напоїв під час проведення заходів, передбачених Програмою

До 12 травня 2018 року

Організатори заходів

22.

Забезпечення виконання суб'єктами господарювання вимог пункту 1 рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року N 413/5225 "Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами", недопущення використання теплового торговельно-технологічного устаткування, що працює на скрапленому газі та відкритому вогнищі, під час проведення заходів з відзначення Дня Європи в місті Києві

Травень 2018 року

Організатори заходів

23.

Забезпечення контролю за виконанням торговельними підприємствами та організаціями, комунальними службами районів постійного санітарного прибирання об'єктів торгівлі та обслуговування населення, прилеглих і закріплених територій під час проведення заходів, передбачених Програмою

12 травня - 20 травня 2018 року

Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, Печерська районна в місті Києві державна адміністрація, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, організатори заходів

24.

Забезпечення укладання договорів на встановлення мобільних туалетних кабін (МТК, біотуалетів), у тому числі пристосованих для осіб з інвалідністю, необхідної кількості урн, контейнерів для збирання побутових відходів, прибирання території, вивезення побутових відходів з території під час проведення заходів з монтажу/демонтажу конструкцій та на період проведення заходів, передбачених Програмою

До 16 травня 2018 року

Організатори заходів

25.

Встановлення необхідної кількості урн, контейнерів для збирання побутових відходів, прибирання територій, встановлення та обслуговування мобільних туалетних кабін (МТК, біотуалетів), у тому числі пристосованих для осіб з інвалідністю з розрахунку 1 санітарно-технічний прилад на 500 осіб у місцях проведення заходів, передбачених Програмою

16 - 20 травня 2018 року

Організатори заходів, Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, Печерська районна в місті Києві державна адміністрація Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

26.

Забезпечення постійного контролю за своєчасним вивезенням вмісту урн, контейнерів для збирання побутових відходів, належного утримання громадських вбиралень стаціонарного типу в місцях проведення заходів, передбачених Програмою

16 - 20 травня 2018 року

Організатори заходів, Подільська районна в місті Києві державна адміністрація, Печерська районна в місті Києві державна адміністрація, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальне підприємство "Київводфонд"

27.

Здійснення контролю за дотриманням вимог організації територій проведення заходів, передбачених Програмою, відповідно до схем, погоджених згідно з підпунктом 7.1 пункту 7 цього розпорядження, та перевірки наявності акта, складеного згідно з пунктом 8 цього розпорядження

До 12 травня 2018 року

Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

28.

Забезпечення у встановленому порядку оформлення відповідної документації на право тимчасового порушення благоустрою та його відновлення у зв'язку із встановленням тимчасових конструкцій, сценічного, світлового, звукового та мультимедійного обладнання, арт-об'єктів, арт-інсталяцій, об'єктів торгівлі тощо на Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, 4, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно) та поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2)

До 12 травня 2018 року

Організатори заходів, Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

29.

Забезпечення дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, та збереження зелених насаджень під час проведення заходів відповідно до Програми, а також відновлення порушеного благоустрою, забезпечення дотримання вимог рішення Київської міської ради від 04 вересня 2014 року N 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва" (Рішення N 55/55)

До 12 травня 2018 року

Організатори заходів, Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

30.

Забезпечення чергування пожежних автомобілів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час проведення заходів, передбачених Програмою, згідно із заявками організаторів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 N 1102 "Деякі питання надання платних послуг підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій" (Постанова N 1102)

16 - 21 травня 2018 року

Головне управління ДСНС України у м. Києві (за згодою)

31.

Забезпечення дотримання та виконання вимог пожежної і техногенної безпеки під час підготовки та проведення заходів, передбачених Програмою

Травень 2018 року

Організатори заходів

32.

Забезпечення погодження з Головним управлінням ДСНС України у м. Києві схем організації територій проведення заходів, передбачених підпунктом 7.1 пункту 7 цього розпорядження, в частині дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки під час розміщення конструктивних елементів і тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення

Травень 2018 року

Організатори заходів, Головне управління ДСНС України у м. Києві (за згодою)

33.

Забезпечення чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час проведення святкових заходів, передбачених Програмою (за зверненням організаторів заходів)

Травень 2018 року

Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

34.

Забезпечення:
охорони громадського порядку під час проведення заходів, передбачених Програмою,

12 - 20 травня 2018 року

Головне управління Національної поліції у м. Києві (за згодою), Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою)

цілодобової охорони сцени, звукового і освітлювального обладнання, тимчасових конструкцій на локаціях культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival" - Поштовій площі, Михайлівській площі, Контрактовій площі, 4, Андріївському узвозі, 1 - 23 (включно), поруч з Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2),

16 - 21 травня 2018 року

літній естраді Міського саду Центрального парку культури і відпочинку м. Києва

17 - 20 травня 2018 року

умов для вільного заїзду транспорту з художніми колективами, сценічним, світловим, звуковим, мультимедійним і торговельним обладнанням, підвезення продуктів харчування до місць проведення заходів, передбачених Програмою, та виїзду з них, а саме:
до локацій культурно-мистецького проекту "Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival" - Поштової площі, Михайлівської площі, Контрактової площі, 4, Андріївського узвозу, 1 - 23 (включно), до Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2),

16 - 21 травня 2018 року

до літньої естради Міського саду Центрального парку культури і відпочинку м. Києва,

17 - 20 травня 2018 року

на Співоче поле Печерського ландшафтного парку,

19 - 20 травня 2018 року

недопущення паркування транспортних засобів та порушень правил зупинки, стоянки в місцях проведення заходів, передбачених Програмою

16 - 21 травня 2018 року

35.

Забезпечення:
паркування у місцях проведення заходів, передбачених Програмою, транспортних засобів з відповідним маркуванням для людей з особливими потребами,
паркування у місцях проведення заходів, передбачених Програмою, транспортних засобів, що будуть перевозити художні колективи, сценічне, звукове, мультимедійне і торговельне обладнання, тимчасові конструкції, продукти харчування

16 - 21 травня 2018 року

Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції (за згодою), Комунальне підприємство "Київтранспарксервіс"

36.

Вирішення питання забезпечення заходів, передбачених Програмою, необхідною енергетичною потужністю (за заявками організаторів)

До 10 травня 2018 року

ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" (за згодою), організатори заходів

37.

Забезпечення підключення до мереж електропостачання сценічного обладнання, об'єктів торгівлі під час проведення заходів, передбачених Програмою (за заявками організаторів)

16 - 21 травня 2018 року

ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" (за згодою), організатори заходів

38.

Забезпечення інформування населення про проведення заходів, передбачених Програмою

Травень 2018 року

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

Виконувач обов'язків
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали