Про тарифи на платні послуги, що надаються Щорською центральною районною лікарнею

Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 6 січня 2011 року N 2

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області
31 січня 2011 р. за N 4/830

На підставі постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" (із змінами і доповненнями), розпорядження голови облдержадміністрації від 17 травня 2006 року N 216 "Про ціноутворення", зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за N 14/599 (із змінами і доповненнями):

1. Встановити:

1.1. Тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Щорською центральною районною лікарнею, згідно з додатком 1.

1.2. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються Щорською центральною районною лікарнею, згідно з додатком 2.

1.3. Тарифи на платні послуги з проведення профілактичних наркологічних та психіатричних медичних оглядів, що надаються Щорською центральною районною лікарнею, згідно з додатком 3.

1.4. Тарифи на платні послуги, що надаються Щорською центральною районною лікарнею, з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, згідно з додатком 4.

2. Взяти до відома, що:

2.1. В тарифах на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Щорською центральною районною лікарнею:

2.1.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України. В разі проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров'я на прохання громадян, в тарифах враховується податок на додану вартість (підпункт 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України).

2.1.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.1.3. У випадку, коли при проходженні медичного огляду, з урахуванням характеру дії шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу на стан здоров'я, пацієнт потребує додаткових висновків окремих лікарів-спеціалістів або результатів лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг додатково враховується у загальну вартість медичного огляду.

2.2. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються Щорською центральною районною лікарнею:

2.2.1. Враховано податок на додану вартість, відповідно до підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

2.2.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати діагностичних, лабораторних, функціональних обстежень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.2.3. Вартість бланків медичних довідок у тарифах не врахована і оплачується пацієнтами додатково за цінами останніх надходжень.

2.3. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних наркологічних та психіатричних медичних оглядів, що надаються Щорською центральною районною лікарнею:

2.3.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України. В разі проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров'я на прохання громадян, в тарифах враховується податок на додану вартість (підпункт 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України).

2.3.2. Вартість бланків сертифікатів про проходження профілактичних наркологічних оглядів, медичних довідок про проходження обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів у тарифах не враховано і оплачується пацієнтами додатково за цінами останніх надходжень.

2.4. В тарифах на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, що надаються Щорською центральною районною лікарнею:

2.4.1. Не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України. В разі проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров'я на прохання громадян, в тарифах враховується податок на додану вартість (підпункт 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України).

2.4.2. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг не враховується у загальній вартості медичного огляду.

2.4.3. Дослідження на носійство кишкових інфекцій, серологічне дослідження на черевний тиф, мазок з горла та носа на наявність патогенного стафілококу проводиться санітарно-епідеміологічною станцією. Їх вартість у тарифах не враховано. При проходженні певних медичних оглядів, коли є необхідність у висновку фахівців санітарно-епідеміологічної станції, пацієнт приймається після медичного огляду цими фахівцями.

3. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації, у межах наданих законодавством повноважень, забезпечити дотримання Щорською центральною районною лікарнею вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року N 559 "Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок" (із змінами і доповненнями), наказів: Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства внутрішніх справ України від 5 червня 2000 року N 124/345 "Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2000 року за N 435/4656, Міністерства охорони здоров'я України від 21 травня 2007 року N 246 "Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 року за N 846/14113, Міністерства охорони здоров'я України від 20 жовтня 1999 року N 252 "Про затвердження Порядку видачі медичної довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об'єкт дозвільної системи", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 листопада 1999 року за N 768/4061 (із змінами і доповненнями), Міністерства охорони здоров'я України від 17 січня 2002 року N 12 "Про затвердження Інструкції про проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 лютого 2002 року за N 94/6382, Міністерства охорони здоров'я України від 28 листопада 1997 року N 339 "Про вдосконалення системи профілактичних протиалкогольних та протинаркотичних заходів та обов'язкових профілактичних наркологічних оглядів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 грудня 1997 року за N 586/2390 (із змінами і доповненнями), Міністерства охорони здоров'я України від 23 липня 2002 року N 280 "Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 серпня 2002 року за N 639/6927.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 15 жовтня 2009 року N 348 "Про тарифи на платні послуги, що надаються Щорською центральною районною лікарнею", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 29 жовтня 2009 року за N 57/786.

5. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження голови облдержадміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

6. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Білоус Н. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 

Додаток 1
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
06.01.2011 N 2

ТАРИФИ
на платні послуги з проведення медичних оглядів працівників певних категорій, що надаються Щорською центральною районною лікарнею

N

Найменування послуг

Одиниця виміру

чоловіки/
жінки

Тарифи без ПДВ,
(грн.)

1

2

3

4

5

 

Попередні (під час прийняття на роботу) та періодичні (протягом трудової діяльності) медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року:

 

 

 

1.

Робота на висоті, верхолазні роботи і роботи, пов'язані з підійманням на висоту, а також з обслуговування підіймальних механізмів. Робота машиніста крана

попередній огляд

чоловіки

47,13

жінки

60,02

періодичний огляд

чоловіки

35,23

жінки

48,12

2.

Електротехнічний персонал, що виконує роботи з оперативного обслуговування і ремонту діючих електроустановок напругою 127 В і вище змінного струму і 110 В постійного струму, а також монтажні та налагоджувальні роботи, дослідження та вимірювання у цих електроустановках

попередній огляд

чоловіки

32,75

жінки

45,64

періодичний огляд

чоловіки

31,77

жінки

44,66

3.

Машиністи (кочегари), оператори котельних, працівники служби газнагляду

попередній огляд

чоловіки

31,53

жінки

44,42

періодичний огляд

чоловіки

31,53

жінки

44,42

4.

Роботи у лісовій охороні, по валу, сплаву, транспортуванню та первинній обробці лісу

попередній огляд

чоловіки

36,21

жінки

49,10

періодичний огляд

чоловіки

35,23

жінки

48,12

5.

Робота на гідрометеорологічних станціях, спорудженнях зв'язку

попередній огляд

чоловіки

56,26

жінки

69,15

періодичний огляд

чоловіки

44,36

жінки

57,25

6.

Роботи, що пов'язані з обслуговуванням ємностей під тиском

попередній огляд

чоловіки

37,08

жінки

49,97

періодичний огляд

чоловіки

36,10

жінки

48,99

7.

Газорятувальна служба, добровільні газорятувальні дружини, пожежна охорона

попередній огляд

чоловіки

56,26

жінки

69,15

періодичний огляд

чоловіки

56,26

жінки

69,15

8.

Аварійно-рятувальні служби (роботи) з ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру

попередній огляд

чоловіки

62,43

жінки

75,32

періодичний огляд

чоловіки

62,43

жінки

75,32

9.

Роботи на механічному обладнанні (токарних, фрезерних та інших станках, штампувальних пресах тощо)

попередній огляд

чоловіки

36,21

жінки

49,10

періодичний огляд

чоловіки

35,23

жінки

48,12

10.

Роботи у військовій охороні, службах спецзв'язку, апараті інкасації, банківських структурах, інших закладах та службах, яким дозволено носити вогнепальну зброю та її застосовувати

попередній огляд

чоловіки

56,26

жінки

69,15

періодичний огляд

чоловіки

55,28

жінки

68.17

 

Загальні обстеження спеціалістами медичних оглядів

 

 

 

11.

Огляд лікарем - терапевтом

огляд

 

4,39

12.

Огляд лікарем - отоларингологом

огляд

 

4,58

13.

Огляд лікарем - офтальмологом

огляд

 

2,69

14.

Огляд лікарем - невропатологом

огляд

 

5,55

15.

Огляд лікарем - хірургом

огляд

 

3,46

16.

Огляд лікарем - акушер - гінекологом

огляд

 

6,72

17.

Огляд лікарем - дерматовенерологом

огляд

 

4,33

 

Лабораторні, функціональні та інші дослідження

 

 

 

18.

Функціональне обстеження (електрокардіограма)

дослідження

 

6,07

19.

Аналіз крові (визначення гемоглобіну, лейкоцитів, ШОЕ)

дослідження

 

4,42

20.

Загальний аналіз сечі

дослідження

 

4,80

21.

Флюорографія грудної клітки

дослідження

 

4,07

22.

Рентгенографія грудної клітки

дослідження

 

5,05

23.

Бактеріологічне дослідження мазків на флору

дослідження

 

6,17

24.

ФЗД

дослідження

 

6,17

 

Заступник голови -
керівник апарату обласної
державної адміністрації

М. І. Стрілець

 

Додаток 2
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
06.01.2011 N 2

ТАРИФИ
на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів, що надаються Щорською центральною районною лікарнею

N

Найменування послуг

Одиниця виміру

Тариф з ПДВ, грн.

1.

Медичний огляд для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами

огляд

50,47

2.

Попередній профілактичний медичний огляд для отримання посвідчення водія транспортних засобів

огляд

60,39

3.

Періодичний профілактичний медичний огляд водіїв транспортних засобів

огляд

54,62

4.

Передрейсові та післярейсові медичні огляди водіїв

огляд

4,78

 

у тому числі:

 

 

 

Загальні обстеження спеціалістами медичної комісії:

5.

Огляд лікарем - терапевтом

огляд

5,27

6.

Огляд лікарем - невропатологом

огляд

6,66

7.

Огляд лікарем - оториноларингологом

огляд

5,50

8.

Огляд лікарем - офтальмологом

огляд

3,23

9.

Огляд лікарем - хірургом

огляд

4,15

 

Лабораторні і функціональні обстеження:

10.

ЕКГ

обстеження

7,28

11.

Загальний аналіз крові

обстеження

13,39

12.

Загальний аналіз сечі

обстеження

5,76

13.

Аналіз крові на цукор

обстеження

3,38

14.

Визначення групи крові та резус-фактора

обстеження

5,77

 

Заступник голови -
керівник апарату обласної
державної адміністрації

М. І. Стрілець

 

Додаток 3
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
06.01.2011 N 2

ТАРИФИ
на платні послуги з проведення профілактичних наркологічних та психіатричних медичних оглядів, що надаються Щорською центральною районною лікарнею

N

Найменування послуг

Одиниця виміру

Тариф без ПДВ, грн.

1.

Психіатричний медичний огляд

огляд

23,63

2.

Наркологічний профілактичний огляд

огляд

30,68

 

Заступник голови -
керівник апарату обласної
державної адміністрації

М. І. Стрілець

 

Додаток 4
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
06.01.2011 N 2

ТАРИФИ
на платні послуги, що надаються Щорською центральною районною лікарнею, з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб

N

Найменування послуг

Тарифи на послуги з проведення медичних оглядів без ПДВ, грн.

Попередній

Періодичний 1 раз на рік

Періодичний перший раз на рік

Періодичний другий раз на рік

1

2

3

4

5

6

1.

Харчова та переробна промисловість

 

 

 

 

- працівники адміністрації, які мають доступ у виробничі цехи, складські приміщення, холодильники, експедиції, виробничі лабораторії

35,12

18,80

-

-

- технологи, начальники цехів

35,12

18,80

-

-

- персонал, який миє обладнання, готує мийні засоби та дезінфекційні розчини

35,12

18,80

-

-

- слюсарі, електромонтери та інші працівники, зайняті ремонтними роботами у виробничих та складських приміщеннях

35,12

18,80

-

-

- вантажники

35,12

18,80

-

-

- водії, зайняті транспортуванням харчової продукції (на всіх видах транспорту)

35,12

18,80

-

-

- працівники пунктів приймання сирого молока

35,12

18,80

-

-

- працівники всіх виробничих цехів

35,12

-

28,34

18,26

- працівники лабораторій та заквасного відділення

35,12

-

28,34

18,26

- працівники складів, холодильників

35,12

-

18,80

8,72

2.

Підприємства продовольчої торгівлі, у тому числі роздрібної, а також ті, що розташовані на території ринків

 

 

 

 

- адміністрація (крім осіб, що не мають контакту з продукцією, яка зберігається та реалізується)

35,12

25,58

-

-

- продавці

35,12

-

25,58

8,72

- працівники складів, холодильників, експедитори

35,12

25,58

-

-

- персонал, що миє обладнання, та прибиральники приміщень

35,12

25,58

-

-

- слюсарі, електромонтери та інші працівники, зайняті ремонтом холодильного та торговельного обладнання

35,12

25,58

-

-

3.

Ринки

 

 

 

 

- адміністрація та персонал продовольчих ринків (крім осіб, які не мають контакту з продукцією, що зберігається та реалізується)

35,12

18,80

-

-

- продавці молокопродуктів та готової до вживання харчової продукції власного виробництва, товарів дитячого асортименту

35,12

-

28,34

8,72

- продавці, що реалізують на ринках харчові продукти промислового виробництва

35,12

-

18,80

8,72

4.

Підприємства громадського харчування

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

25,58

-

-

- завідувачі виробництва

35,12

-

35,12

18,26

- кухарі та кухонні працівники

35,12

-

35,12

18,26

- кондитери

35,12

-

35,12

18,26

- офіціанти

35,12

-

35,12

18,26

- слюсарі, електромонтери та працівники, зайняті ремонтними роботами у виробничих та складських приміщеннях

35,12

25,58

-

-

- працівники складів, холодильників

35,12

-

25,58

8,72

- працівники, що мають доступ до миття обладнання, посуду, інвентарю (бригади з обслуговування підприємств для проведення прибирання, миття та дезинфекційних робіт), і працівники, що тимчасово залучаються до роботи на харчових об'єктах

35,12

25,58

-

-

5.

Професійно-технічні навчальні заклади

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

30,16

-

-

- викладачі, учителі, вихователі

35,12

30,16

-

-

- інший педагогічний і технічний персонал

35,12

30,16

 

 

- працівники харчоблоків

35,12

-

35,12

13,30

- учні перед початком та в період проходження виробничої практики на об'єктах, працівники яких підлягають обов'язковому профілактичному медичному огляду

35,12

-

-

-

6.

Дитячі і підліткові оздоровчі (сезонні) заклади

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

25,58

-

-

- викладачі, учителі, вихователі

35,12

25,58

-

-

- медичний персонал

35,12

25,58

-

-

- інший педагогічний і технічний персонал

35,12

25,58

-

-

- працівники харчоблоків

35,12

-

35,12

13,68

7.

Перукарні, косметичні кабінети

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

25,58

-

-

- перукарі, косметики

35,12

-

25,58

8,72

- манікюрниці, педикюрниці

35,12

-

25,58

8,72

- технічний персонал, у тому числі прибиральники приміщень

35,12

-

25,58

8,72

8.

Лазні, сауни

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

25,58

-

-

- робітники з обслуговування лазень, саун, душових

35,12

-

25,58

8,72

- технічний персонал, у тому числі прибиральники приміщень

35,12

-

25,58

8,72

9.

Пральні, приймальні пункти білизни, хімчистки

 

 

 

 

- приймальники

35,12

25,58

-

-

- пральники, прасувальники

35,12

25,58

-

-

10.

Готелі

 

 

 

 

- адміністрація, що бере участь у процесі обслуговування

35,12

25,58

-

-

- чергові, покоївки, кастелянки

35,12

-

25,58

8,72

- технічний персонал, у тому числі прибиральники приміщень

35,12

-

25,58

8,72

11.

Гуртожитки

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

25,58

-

-

- вихователі

35,12

25,58

-

-

- кастелянки

35,12

25,58

-

-

- технічний персонал, у тому числі прибиральники приміщень

35,12

25,58

-

-

12.

Спортивно-оздоровчі комплекси

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

25,58

-

-

- тренери

35,12

-

25,58

8,72

- інструктори

35,12

-

25,58

8,72

- прибиральники

35,12

25,58

-

-

- обслуговуючий персонал

35,12

25,58

-

-

13.

Заклади культури (клуби, будинки культури тощо)

 

 

 

 

- костюмери

35,12

19,57

-

-

- обслуговуючий персонал

35,12

19,57

-

-

- технічний персонал, у тому числі прибиральники приміщень

35,12

19,57

-

-

14.

Водоочисні та каналізаційні споруди

 

 

 

 

- адміністрація

35,12

-

22,33

18,26

- працівники цехів, лабораторій

35,12

-

22,33

18,26

- інженери, техніки

35,12

-

22,33

18,26

- технічний персонал, у тому числі прибиральники приміщень

35,12

-

22,33

18,26

- робітники, безпосередньо причетні до водопостачання та збору стічних вод

35,12

-

28,34

9,54

15.

Транспортно-дорожній комплекс

 

 

 

 

15а.

Автомобільні, залізничні вокзали

 

 

 

 

- прибиральники приміщень вокзалів, автостанцій

35,12

25,58

-

-

- працівники кімнат відпочинку пасажирів на вокзалах та автостанціях

35,12

25,58

-

-

15б.

Рухомий склад автомобільного та залізничного транспорту

 

 

 

 

- касири, контролери всіх видів пасажирського транспорту

35,12

25,58

-

-

- начальники пасажирських поїздів, провідники та інші працівники поїзних бригад

35,12

25,58

-

-

16.

Суб'єкти господарювання, що займаються розведенням, вирощуванням і реалізацією тварин

 

 

 

 

- тваринники, працівники тваринницьких ферм, працівники цехів виготовлення кормів

35,12

12,79

-

-

- оператори машинного доїння

35,12

12,79

-

-

- оператори штучного запліднення тварин

35,12

12,79

-

-

 

у тому числі:

 

Загальні обстеження спеціалістами медичної комісії:

17.

Огляд лікарем-терапевтом

4,39

18.

Огляд лікарем - стоматологом

4,33

19.

Огляд лікарем - отоларингологом

4,96

20.

Огляд лікарем дерматовенерологом

4,58

 

Клінічні, лабораторні дослідження

21.

Флюорографія

4,07

22.

Дослідження крові на сифіліс

2,82

23.

Дослідження на гельмінтози

6,01

24.

Дослідження мазків на гонорею

3,96

 

Заступник голови -
керівник апарату обласної
державної адміністрації

М. І. Стрілець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали