ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.07.2011 р. N 249

Про тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів, що надаються госпрозрахунковим центром Чернігівської міської лікарні N 1 Чернігівської міської ради

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами і доповненнями), від 17.09.96 N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" (із змінами і доповненнями), від 23.05.2001 N 559 "Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок" (із змінами і доповненнями), наказу Міністерства охорони здоров'я України від 23.07.2002 N 280 "Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.08.2002 за N 639/6927:

1. Встановити тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів, що надаються госпрозрахунковим центром Чернігівської міської лікарні N 1 Чернігівської міської ради, згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що:

2.1. У тарифах не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України. В разі проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров'я на прохання громадян, в тарифах враховується податок на додану вартість (підпункт 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України).

2.2. Для винесення висновку про стан здоров'я працівників окремих професій, виробництв та організацій лікарем-дерматовенерологом передбачені обов'язкові дослідження крові на сифіліс та взяття мазків на гонорею згідно з методичними рекомендаціями для лікарів-дерматовенерологів в оглядових кабінетах.

2.3. У випадку, коли при проходженні медичного огляду певними пацієнтами вже є висновки окремих лікарів-спеціалістів або результати лабораторних, діагностичних та інших досліджень, вартість цих послуг виключається із загальної вартості медичного огляду.

2.4. Вартість хімічних реактивів, діагностичних наборів, бактеріологічних препаратів, дезінфекційних засобів, флюорографічної плівки для флюорографічних знімків, матеріалів для проведення аналізів, гумових рукавичок, дрібного медичного інвентарю одноразового користування тощо, необхідних для проведення медичних оглядів відповідно до встановлених норм, в тарифах не враховано, оплачується пацієнтом додатково за цінами надходжень.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови облдержадміністрації від 06.10.2009 N 337 "Про тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів, що надаються госпрозрахунковим центром Чернігівської міської лікарні N 1 Чернігівської міської ради", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 26.10.2009 за N 54/783.

4. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації, у межах наданих законодавством повноважень, забезпечити дотримання Чернігівською міською лікарнею N 1 Чернігівської міської ради вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2001 N 559 "Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок" (із змінами і доповненнями), наказу Міністерства охорони здоров'я України від 23.07.2002 N 280 "Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.08.2002 за N 639/6927.

5. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити офіційне оприлюднення даного розпорядження в пресі у визначений законодавством термін.

6. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Білоус Н. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали