ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 01.03.2012 р. N 115-1

Про тарифи на послуги, що надаються приватним підприємством "Укрвертикаль"

Керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про житлово-комунальні послуги", наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 N 369 "Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації", враховуючи звернення приватного підприємства "Укрвертикаль" та рекомендації комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет Луцької міської ради вирішив:

1. Встановити тарифи на послуги, що надаються населенню приватним підприємством "Укрвертикаль" з технічного обслуговування ліфтів:

- диспетчеризованих - у розмірі 506,28 грн. (з ПДВ) за один базовий ліфт в місяць;

- недиспетчеризованих - у розмірі 496,61 грн. (з ПДВ) за один базовий ліфт в місяць.

2. Доручити:

2.1. Приватному підприємству "Укрвертикаль" проводити перерахунки розміру плати за послуги у разі їх ненадання або надання не у повному обсязі.

2.2. Житлово-комунальним підприємствам NN 2, 3, 7, 11, Луцькій житлово-експлуатаційній конторі N 8 житлово-будівельних кооперативів, товариству з обмеженою відповідальністю "М.Ж.К." здійснити розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території по житлових будинках, у яких послугу з технічного обслуговування ліфтів надає приватне підприємство "Укрвертикаль" відповідно до укладених договорів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови Байцима В. Ф., Соколовську Л. М.

 

Міський голова

М. Романюк

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому

Ю. Вербич

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали