Додаткова копія: Про технічне переоснащення комплексної системи відеоспостереження на Трухановому острові з облаштуванням автоматичного пункту пропуску

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.10.2018 р. N 1892

Київ

Про технічне переоснащення комплексної системи відеоспостереження на Трухановому острові з облаштуванням автоматичного пункту пропуску

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), статті 5 Закону України "Про дорожній рух", статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051, з метою створення належних та безпечних умов для відпочинку киян та гостей міста Києва, впорядкування руху транспортних засобів на Трухановому острові:

1. Здійснити у 2018 році технічне переоснащення комплексної системи відеоспостереження на Трухановому острові у місті Києві з облаштуванням автоматичного пункту пропуску.

2. Визначити комунальне підприємство "Інформатика" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству "Інформатика" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити у 2018 році розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.7. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершених будівництвом об'єктів інфраструктури для введення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проектних рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

3.8. Забезпечити цілодобове функціонування автоматичного пункту пропуску та облаштувати відповідні робочі місця для роботи операторів та персоналу автоматичного пункту пропуску.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - комунальне підприємство "Інформатика" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4.2. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію майно у встановленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до переліків об'єктів будівництва (реконструкції), які передбачається фінансувати у 2018 році та наступних роках за рахунок бюджетних коштів у складі програм економічного і соціального розвитку м. Києва на відповідний період.

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступнику голови Київської міської державної адміністрації Давтяну Д. О.

5.3. Забезпечити в установленому порядку разом з Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організацію в'їзду транспортних засобів на територію Труханового острова та виїзду з неї через автоматичний пункт пропуску, що облаштовується згідно з пунктом 1 цього розпорядження, а також переміщення транспортних засобів територією Труханового острова.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали