ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.10.2017 р. N 1235

Київ

Про теплозабезпечення об'єктів соціальної сфери

Відповідно до підпункту 5 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою створення комфортних умов у приміщеннях соціально-медичних установ, закладів охорони здоров'я, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів:

1. Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форм власності за умови готовності систем теплоспоживання забезпечити з 09 жовтня 2017 року підключення систем теплопостачання у закладах охорони здоров'я, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а також у соціально-медичних установах, підпорядкованих Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за заявками їх керівників.

2. Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з керівниками теплопостачальних підприємств, закладів охорони здоров'я, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів та соціально-медичних установ забезпечити організацію скоординованої роботи з підключення систем теплопостачання.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали