ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.06.2012 р. N 11.1/6-17/6282-ЕП

Керівникам митних органів


Про тимчасове безоплатне користування майном

У зв'язку з численними зверненнями митних органів щодо практичної реалізації положень частини 2 статті 556 Митного кодексу України ( N 4495-VI) повідомляємо.

Відповідно до частини 2 статті 556 Митного кодексу України від 13.03.2012 N 4495-VI ( N 4495-VI) у разі якщо митне оформлення товарів здійснюється митними органами безпосередньо на територіях або в приміщеннях підприємств, зазначені підприємства, незалежно від форми власності та підпорядкування, зобов'язані безоплатно надавати митним органам у тимчасове користування відповідні службові та побутові приміщення, а також обладнання, засоби та канали зв'язку.

Оскільки зазначена норма є нормою прямої дії, митні органи наділені правом на безоплатне розміщення структурних підрозділів у службових та побутових приміщеннях підприємств, незалежно від форми власності та підпорядкування, та користування обладнанням, засобами та каналами зв'язку без відшкодування витрат за користування таким майном (утримання, комунальні послуги тощо).

Ураховуючи викладене, з метою скорочення видатків на утримання митних органів, пропонуємо врахувати вищезгадане право.

 

Начальник Департаменту розвитку
митної інфраструктури та
міжнародного співробітництва,
член колегії Держмитслужби України

І. В. Тимофєєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали