Додаткова копія: Про тимчасове часткове обмеження руху усіх видів транспортних засобів на шляхопроводі на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино у Солом'янському районі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.04.2018 р. N 572

Київ

Про тимчасове часткове обмеження руху усіх видів транспортних засобів на шляхопроводі на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино у Солом'янському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 6, 22, 26 Закону України "Про дорожній рух", статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги", статті 392 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи паспорт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино, складений товариством з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ ПРОМЕКСПЕРТ" від 20 липня 2017 року:

1. Тимчасово частково обмежити рух усіх видів транспортних засобів на шляхопроводі на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино у Солом'янському районі у зв'язку з проведенням протиаварійних заходів комунальним підприємством по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" на період виконання протиаварійних заходів.

2. Комунальному підприємству по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст":

2.1. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) тимчасову схему організації дорожнього руху на період проведення протиаварійних заходів на шляхопроводі на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино у Солом'янському районі м. Києва із закриттям однієї правої смуги руху транспорту та суміжного тротуару в напрямку центру міста.

2.2. Під час виконання протиаварійних заходів забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання протиаварійних заходів покласти на директора комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст".

4. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управлінню інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення інформації, наданої Департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), зазначеної в пункті 1 цього розпорядження, в комунальних та інших засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали