Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про тимчасове обмеження руху автомобільними дорогами загального користування у період підвищення температури повітря

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.05.2019 р. N 263

Про тимчасове обмеження руху автомобільними дорогами загального користування у період підвищення температури повітря

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнування та деформації в період спекотної погоди, відповідно до ст. 5 Закону України "Про дорожній рух" та ст. 12 Закону України "Про автомобільні дороги", Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 N 879, враховуючи окреме доручення Державного агентства автомобільних доріг України від 26.04.2019 N 82-ОД зобов'язую:

1. Службі автомобільних доріг у Чернігівській області спільно з ТОВ "Транс Лайн Груп", ДП "Чернігівський облавтодор", Управлінням Укртрансбезпеки України у Чернігівській області, Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області ДПП, Управлінням капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації та Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Чернігівській області спільно визначити параметри сезонних обмежень руху транспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення за умови підвищення температури повітря більше 28° C.

2. Службі автомобільних доріг у Чернігівській області спільно з Управлінням Укртрансбезпеки України у Чернігівській області та Управлінням капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації визначити місця стоянок та відстою зазначених транспортних засобів.

3. Службі автомобільних доріг у Чернігівській області спільно з ТОВ "Транс Лайн Груп", ДП "Чернігівський облавтодор":

3.1. Розробити схему введення обмежень руху на автомобільних дорогах області загального користування державного значення.

3.2. Встановити необхідні тимчасові дорожні знаки, що обмежують рух автомобільними дорогами під час дії тимчасових обмежень.

4. Управлінню Укртрансбезпеки України у Чернігівській області спільно з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області, Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Чернігівській області та Управлінням Укртрансбезпеки України у Чернігівській області встановити постійний дієвий контроль за рухом транспортних засобів у вказаний період з метою збереження доріг.

5. Рекомендувати Чернігівській митниці Державної фіскальної служби у місцях перетину кордону України інформувати перевізників про введені тимчасові обмеження на автодорогах області та сприяти обмеженню руху транспортних засобів, які перевищують встановлені вагові параметри.

6. Загальному відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації в одноденний термін після прийняття оприлюднити розпорядження на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації.

7. Районним державним адміністраціям запровадити необхідні заходи контролю за тимчасовим обмеженням руху на територіях районів для збереження мережі доріг (державного майна).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Мисник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали