ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.06.2012 р. N 230

Про тимчасове обмеження руху на автомобільних дорогах загального користування у період підвищення температури повітря

Відповідно до висновків Державного агентства автомобільних доріг України з підвищенням температури повітря понад 28° C конструкція покриттів автомобільних доріг під впливом транспортних навантажень втрачає несучу здатність, що призводить до деформацій покриття у вигляді колійності, осідань, напливів тощо, створюючи загрозу безпеці дорожнього руху.

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформації в період підвищення температури повітря Службою автомобільних доріг у Чернігівській області спільно з ДП "Чернігівський облавтодор", за погодженням з Управлінням ДАІ УМВС України в Чернігівській області, на підставі ч. 3 ст. 12, ст. 27 Закону України "Про дорожній рух", ч. 10 ст. 12 Закону України "Про автомобільні дороги", у відповідності до Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 N 879, на території області на літній період 2012 року введені наступні обмеження руху по автомобільних дорогах загального користування:

з 10-00 год. до 21-00 год. при температурі повітря понад 28° C заборонено рух транспортних засобів:

- по дорогах державного значення - загальною масою понад 24 тонни і осьовим навантаженням понад 7тс;

- по дорогах місцевого значення - загальною масою понад 24 тонни і осьовим навантаженням понад 6тс,

крім доріг з цементобетонним покриттям.

На мережі доріг загального користування встановлені відповідні дорожні знаки, визначені місця відстою транспорту. У зв'язку з вищезазначеним:

1. Районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування:

- забезпечити інформування про введені обмеження всіх автоперевізників та користувачів автомобільних доріг, підприємств установ і організацій незалежно від форм власності і господарювання;

- запровадити необхідні заходи щодо контролю за тимчасовим обмеженням руху на територіях районів.

2. Управлінню Державної автомобільної інспекції УМВС України в області та дочірньому підприємству "Чернігівський облавтодор" встановити дієвий контроль за рухом транспортних засобів з метою збереження доріг у період дії обмежень, забезпечити максимальне використання можливостей пересувного комплексу габаритно-вагового контролю.

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження, рекомендувати засобам масової інформації розміщувати регулярні повідомлення, публікації, коментарі на відповідну тему.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Прокопенка С. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали