Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про тимчасове покладення виконання обов'язків державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України на Гаврилюк О. С.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 лютого 2018 р. N 124-р

Київ

Про тимчасове покладення виконання обов'язків державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України на Гаврилюк О. С.

У зв'язку з відстороненням державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України Дмитренка Геннадія Васильовича від виконання повноважень за посадою покласти на час його відсторонення виконання обов'язків державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України на начальника управління експертної роботи та організаційно-аналітичного забезпечення (Секретаріат) зазначеного Міністерства Гаврилюк Олену Сергіївну.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 19
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали