Додаткова копія: Про тимчасове покладення виконання обов'язків державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на Корхового І. Г.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 жовтня 2018 р. N 760-р

Київ

Про тимчасове покладення виконання обов'язків державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на Корхового І. Г.

Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, виконання обов'язків державного секретаря Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції зазначеного Міністерства Корхового Ігоря Григоровича.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 19
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали