Додаткова копія: Про тимчасове зайняття тротуару на вулиці Ігоря Брановицького, вулиці Миколи Раєвського, вулиці Глазунова, вулиці Іоанна Павла II, вулиці Івана Кудрі, вулиці Академіка Філатова, вулиці Великій Васильківській, вулиці Антоновича, Либідській площі у зв'язку з виконанням робіт

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2019 р. N 838

Київ

Про тимчасове зайняття тротуару на вулиці Ігоря Брановицького, вулиці Миколи Раєвського, вулиці Глазунова, вулиці Іоанна Павла II, вулиці Івана Кудрі, вулиці Академіка Філатова, вулиці Великій Васильківській, вулиці Антоновича, Либідській площі у зв'язку з виконанням робіт

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 6 Закону України "Про дорожній рух", статей 19, 20 Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про охорону культурної спадщини", враховуючи звернення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" від 20 листопада 2018 року N 01/2/10/1-4507:

1. ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" з 20 травня 2019 року до 27 листопада 2019 року здійснити тимчасове зайняття тротуару на вулиці Ігоря Брановицького, вулиці Миколи Раєвського, вулиці Глазунова, вулиці Іоанна Павла II, вулиці Івана Кудрі, вулиці Академіка Філатова, вулиці Великій Васильківській, вулиці Антоновича, Либідській площі у зв'язку з виконанням робіт з реконструкції електричних мереж 10 кВ живлення ТП-4821 відповідно до розробленої та затвердженої у встановленому порядку проектної документації за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" у встановленому порядку:

2.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.2. Під час виконання будівельних робіт забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів.

2.3. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

2.4. Одержати дозвіл центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України та дозвіл місцевого органу у сфері охорони культурної спадщини - Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

2.5. Після завершення робіт до 27 листопада 2019 року відновити покриття тротуарів на всю ширину та довжину в межах зайняття фігурними елементами мощення та передати за актами комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району" м. Києва та комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району" м. Києва.

3. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на генерального директора ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Фоменка О. В.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Непопа В. І.

 

Голова

В. КЛИЧКО
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали