Додаткова копія: Про тимчасове зайняття тротуару на вулиці Софіївській, у провулку Михайлівському, на вулиці Малій Житомирській, у Володимирському проїзді, на вулицях Великій Житомирській, Володимирській у зв'язку з виконанням робіт

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2017 р. N 991

Київ

Про тимчасове зайняття тротуару на вулиці Софіївській, у провулку Михайлівському, на вулиці Малій Житомирській, у Володимирському проїзді, на вулицях Великій Житомирській, Володимирській у зв'язку з виконанням робіт

Відповідно до статей 5, 6 Закону України "Про дорожній рух", статей 19, 20 Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "ЛЕВАДІЯ" від 05 серпня 2016 року N 05/08/01:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЕВАДІЯ" з 25 серпня 2017 року до 29 листопада 2017 року здійснити тимчасове зайняття тротуару на вулиці Софіївській. у провулку Михайлівському, на вулиці Малій Житомирській, у Володимирському проїзді, на вулицях Великій Житомирській, Володимирській у зв'язку з нестандартним приєднанням об'єкта будівництва "Комплекс будівель адміністративного та господарського призначення з житловими приміщеннями службового призначення у пров. Десятинному, 3 літ. А, Б та 5 літ. Д у Шевченківському районі м. Києва" до електричних мереж 10 кВ відповідно до розробленої та затвердженої у встановленому порядку проектної документації за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ЛЕВАДІЯ" у встановленому порядку:

2.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.2. Під час виконання будівельних робіт забезпечити вільний та безпечний прохід пішоходів.

2.3. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

2.4. Одержати дозвіл центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони культурної спадщини, - Міністерства культури України та дозвіл місцевого органу у сфері охорони культурної спадщини - Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

2.5. Після завершення робіт покриття тротуарів відновити на всю ширину та довжину в межах зайняття фігурними елементами мощення та передати за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району" м. Києва.

3. Відповідальність за безаварійне та своєчасне виконання робіт покласти на генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю "ЛЕВАДІЯ" Домашовця Р. С.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали