Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про тимчасове зайняття тротуару на вулиці Вербовій, вулиці Шахтарській, вулиці Сім'ї Кульженків, вулиці Луговій, вулиці Коноплянській, вулиці Бережанській, вулиці Пріорській, вулиці Миколи Гулака, вулиці Полярній, провулку Автозаводському у зв'язку з виконанням робіт

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.04.2019 р. N 785

Київ

Про тимчасове зайняття тротуару на вулиці Вербовій, вулиці Шахтарській, вулиці Сім'ї Кульженків, вулиці Луговій, вулиці Коноплянській, вулиці Бережанській, вулиці Пріорській, вулиці Миколи Гулака, вулиці Полярній, провулку Автозаводському у зв'язку з виконанням робіт

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 6 Закону України "Про дорожній рух", статей 19, 20 Закону України "Про автомобільні дороги", враховуючи звернення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" від 20 листопада 2018 року N 01/2/10-4506:

1. ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" з 06 травня 2019 року до 22 листопада 2019 року здійснити тимчасове зайняття тротуару на вулиці Вербовій, вулиці Шахтарській, вулиці Сім'ї Кульженків, вулиці Луговій, вулиці Коноплянській, вулиці Бережанській, вулиці Пріорській, вулиці Миколи Гулака, вулиці Полярній, провулку Автозаводському у зв'язку з виконанням робіт з реконструкції електричних мереж 10 кВ живлення РП-44 відповідно до розробленої та затвердженої у встановленому порядку проектної документації за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" у встановленому порядку:

2.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.2. Під час виконання будівельних робіт забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів.

2.3. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

2.4. Після завершення робіт до 22 листопада 2019 року покриття тротуарів відновити на всю ширину та довжину в межах зайняття фігурними елементами мощення та передати за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району" м. Києва.

3. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на генерального директора ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" Фоменка О. В.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Непопа В. І.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали