ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.12.2011 р. N 2446

Київ

Про тимчасове зайняття тротуару та частково проїзної частини на вул. Жилянській у Печерському районі

Відповідно до статті 31 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 1 статті 26 Закону України "Про дорожній рух", статті 20 Закону України "Про автомобільні дороги", на виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.12.2007 N 1632 "Про реставрацію та реабілітацію будівлі з технічним переоснащенням і реконструкцією прибудови Театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр оперети" по вул. Червоноармійській, 53/3 в Печерському районі м. Києва" та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" як замовнику на проектування та виконання робіт по реставрації, реабілітації будівлі з технічним переоснащенням і реконструкцією прибудови Театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр оперети" по вул. Червоноармійській, 53/3 у Печерському районі згідно із затвердженою у встановленому порядку проектно-кошторисною документацією здійснити перекладку водопроводу відкритим способом та реконструкцію водопровідного колодязя з влаштуванням пожежного гідранта, з тимчасовим частковим зайняттям проїзної частини та тротуару біля перехрестя вулиць Червоноармійської та Жилянської в бік вул. Ш. Руставелі, за умови виконання п. 2 цього розпорядження.

2. Театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" з 19.12.2011 по 30.12.2011:

2.1. Розробити та погодити з управлінням ДАІ ГУ МВС України у м. Києві схему організації руху транспорту на період виконання робіт.

2.2 Забезпечити встановлення огорожі, відповідних знаків, освітлення та безпечний рух пішоходів на період виконання робіт.

2.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.4. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

2.5. Після завершення робіт відновити покриття доріг та тротуарів за типом існуючих та передати за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району м. Києва".

3. Відповідальність за виконання робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження покласти на художнього керівника Театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" Струтинського Б. Д.

4. Взяти до відома, що майново-правові питання будуть вирішені у встановленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали