Додаткова копія: Про тимчасову заборону руху транспортних засобів на вулиці Обухівській зі сторони вулиці Академіка Булаховського у Святошинському районі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.03.2019 р. N 422

Київ

Про тимчасову заборону руху транспортних засобів на вулиці Обухівській зі сторони вулиці Академіка Булаховського у Святошинському районі

Відповідно до статей 6, 26 Закону України "Про дорожній руху", статей 19, 20 Закону України "Про автомобільні дороги", статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13 серпня 2018 року N 1460 "Про реконструкцію вулиці Чорнобильської у Святошинському районі міста Києва" (Розпорядження N 1460), з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та покращення екологічного стану на вулиці Обухівській у Святошинському районі:

1. Тимчасово заборонити рух транспортних засобів на вулиці Обухівській зі сторони вулиці Академіка Булаховського у Святошинському районі у зв'язку з виконанням комунальною корпорацією "Київавтодор" робіт з реконструкції вулиці Чорнобильської на період до їх завершення.

2. Комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху" у встановленому порядку:

2.1. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Після завершення робіт з реконструкції вулиці Чорнобильської відновити технічні засоби регулювання дорожнього руху відповідно до постійної схеми організації дорожнього руху.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали