Додаткова копія: Про товарну продукцію гірничих підприємств

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ ПО ЗАПАСАХ КОРИСНИХ КОПАЛИН

ЛИСТ

від 24.06.2015 р. N 328/07

Державній фіскальній службі України

Про товарну продукцію гірничих підприємств

Державна комісія України по запасах корисних копалин, керуючись підпунктами 14, 20 та 22 пункту 4 Положення про Державну комісію України по запасах корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2000 року N 1689, на запит Державної фіскальної служби України від 04.06.2015 N 13395/5/99-99-15-04-02-16 щодо товарної продукції гірничих підприємств, що провадять господарську діяльність з видобування корисних копалин на родовищах нерудних корисних копалин для будівельних матеріалів, повідомляє.

Під час виконання державної експертизи техніко-економічних розрахунків, що обґрунтовують кондиції на мінеральну сировину, а також визначення вартості запасів і ресурсів корисних копалин родовища або ділянки надр, Державна комісія України по запасах корисних копалин використовує вартість першої товарної продукції, одержаної з корисної копалини або продуктів її переробки, що підлягає реалізації гірничим (гірничо-переробним, гірничодобувним) підприємством споживачам такої продукції за визначеним геолого-економічною експертизою промисловим призначенням родовища.

Зокрема, при виконанні державної геолого-економічної оцінки запасів родовищ, що складені гірськими породами, придатними для виробництва щебеню та інших будівельних матеріалів, Державна комісія України по запасах корисних копалин як першу товарну продукцію гірничого (гірничо-переробного, гірничодобувного) підприємства використовує увесь, передбачений актами із регулювання вимог якості товарної продукції для підприємств будівельної галузі, ланцюжок видів продукції у вигляді класифікованих за розмірними групами уламків гірських порід, що утворилися в результаті дроблення від застосування вибухових матеріалів та (або) механічних засобів. В товарних номенклатурах указаний ланцюжок видів продукції ідентифікується, як камінь бутовий, щебінь, піщано-щебеневі суміші та мінеральні піски.

 

Голова ДКЗ

Г. І. Рудько
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали