ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 квітня 2012 року N 64

Про участь ЦДІАК України в організації та проведенні міжнародної виставки "Реліквії старого Київського самоврядування" (25 травня - 10 вересня 2012 року)

У зв'язку з проведенням у період з 25 травня по 10 вересня 2012 року у приміщенні Національного музею історії України міжнародної виставки "Реліквії старого Київського самоврядування", тематико-експозиційним планом якої передбачено включення до експозиції документів з фондів ЦДІАК України (оригінали), наказую:

1. Директору ЦДІАК (Кісіль І. М.):

1.1. до кінця квітня 2012 року укласти з Національним музеєм історії України (далі - Музей) відповідний договір, проект якого погодити з відповідальними працівниками Укрдержархіву.

У договорі передбачити страхування документів (пункт 1.3 наказу) відповідно до грошової оцінки;

1.2. копії підписаного договору у триденний термін надати Укрдержархіву;

1.3. забезпечити 21 - 23 травня 2012 року передавання у тимчасове користування Музею оригіналів документів НАФ з фондів архіву:

1654 р., липня 16. Грамота царя Олексія Михайловича про затвердження Богдана Сомковича на посаді війта м. Київ пожиттєво. Оригінал (ф. 220, оп. 1, спр. 156, арк. 1);

1667 р., лютого 20. Грамота царя Олексія Михайловича про затвердження Данила Полоцького на посаді війта м. Київ пожиттєво. Оригінал (ф. 220, оп. 1, спр. 178, арк. 1);

1700 р., лютого 29. Грамота царя Петра I про затвердження Дмитра Полоцького у званні війта київського, відповідно до універсалу гетьмана І. Мазепи. Оригінал (ф. 220, оп. 1, спр. 232, арк. 1).

1.4. завчасно надати ЦДКФФА оригінали документів для виготовлення копій на оригінали документів;

1.5. передавання оригіналів архівних документів здійснити відповідно до вимог Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" та Порядку користування документами Національного архівного фонду України, що належать державі, територіальним громадам.

2. Покласти персональну відповідальність за своєчасне повернення оригіналів архівних документів з фондів ЦДІАК України на директора архіву Кісіля І. М.

3. Директору ЦДКФФА (Топішко Н. О.) до 16 травня 2012 року виготовити копії на документи ЦДІАК, оригінали яких експонуватимуться на міжнародній виставці, та передати їх архіву.

5. Відділам міжнародного співробітництва департаменту організації архівної роботи Укрдержархіву (Прилепішева Ю. А.), зберігання та обліку документів НАФ департаменту діловодства, формування, зберігання та обліку документів НАФ Укрдержархіву (Кисельова Л. А.) забезпечити координацію та контроль за роботою ЦДІАК України з Музеєм.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної архівної служби Музичук О. В.

 

Голова Державної служби

О. П. Гінзбург

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали