КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 11 листопада 2011 року N 6.3

Про участь підприємств вугільної промисловості в громадській організації "Всеукраїнське галузеве об'єднання організацій роботодавців вугільної промисловості "Укрвуглероботодавці"

Відповідно до протоколу засідання колегії Міністерства вугільної промисловості України від 13.07.2007 N 2 (10) підприємства вугільної промисловості отримали згоду на вступ до громадської організації "Всеукраїнське галузеве об'єднання організацій роботодавців вугільної промисловості "Укрвуглероботодавці".

У зв'язку з реорганізацією Міністерства вугільної промисловості України (Указ Президента України від 09.12.2010 N 1085/2010 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади") і переданням функцій з управління майном Міністерству енергетики та вугільної промисловості України - необхідно підтвердити членство в громадській організації "Укрвуглероботодавці" державних підприємств: "Донецька вугільна енергетична компанія"; шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"; "Макіїввугілля"; "Красноармійськвугілля"; вугільна компанія "Краснолиманська"; "Селидіввугілля"; "Артемвугілля"; "Дзержинськвугілля"; "Орджонікідзевугілля"; "Шахтарськантрацит"; "Торезантрацит"; "Сніжнеантрацит"; "Антрацит"; "Луганськвугілля"; "Первомайськвугілля"; "Донбасантрацит"; "Львіввугілля"; "Волиньвугілля"; Науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УКРНДІПРОЕКТ" і ВАТ "Лисичанськвугілля".

Колегія вирішила:

1. Підтвердити згоду на участь підприємств вугільної промисловості в громадській організації "Всеукраїнське галузеве об'єднання організацій роботодавців вугільної промисловості "Укрвуглероботодавці" та погодити вільний вступ до цієї громадської організації інших підприємств і установ.

2. Управлінню інформаційно-аналітичного забезпечення (Велітченко А. І.), Сектору взаємодії із засобами масової інформації (Скоропад В. В.) - забезпечити оприлюднення рішення колегії на веб-сайті Міненерговугілля та інших засобах масової інформації.

 

Голова колегії,
Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали