ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2012 р. N 490/А-2012

Про удосконалення видачі документів дозвільного характеру

Відповідно до законів України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (Перелік N 3392-VI), з метою удосконалення провадження дозвільної системи в Одеській обласній державній адміністрації:

1. Покласти на Головне управління економіки Одеської обласної державної адміністрації повноваження з прийому від державного адміністратора заяви та документів для отримання розпорядження про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок із земель, розпорядження якими віднесено до компетенції обласної державної адміністрації відповідно до законодавства України, контролю за підготовкою відповідного проекту розпорядження голови облдержадміністрації та забезпечення додержання строків його погодження, а також передачі оформленого документа дозвільного характеру державному адміністратору.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали