ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 лютого 2012 року N 28

Про упорядкування обліку та процедури розслідування нещасних випадків

З метою упорядкування оперативного обліку нещасних випадків та вдосконалення державного нагляду за виконанням суб'єктами господарювання законів та інших нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду наказую:

1. Нещасні випадки, які сталися з працівниками філій, представництв та інших відокремлених підрозділів, розслідувати та брати на облік територіальним органом Держгірпромнагляду України за місцезнаходженням відокремленого підрозділу.

2. Нещасні випадки, які сталися з працівниками суб'єктів господарювання під час виконання трудових обов'язків за межами області, де цей суб'єкт пройшов державну реєстрацію юридичної особи, а також фізичною особою ...

 

Доступ до документа «Наказ від 13.02.2012 № 28 Про упорядкування обліку та процедури розслідування нещасних випадків» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали