ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.03.2012 р. N 181

Про упорядкування роботи з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті обласної державної адміністрації

Відповідно до наказу Головного управління державної служби України від 12 листопада 2010 року N 286 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", у зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад організаційного комітету з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті обласної державної адміністрації, утвореного розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 9 лютого 2008 року N 125, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті обласної державної адміністрації (додаток 2).

3. Начальнику відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації Завгородній В. О. до 12 березня 2012 року надати організаційному комітетові, зазначеному в пункті 1 даного розпорядження, пропозиції щодо фінансового забезпечення конкурсу в 2012 році.

4. Головам районних державних адміністрацій, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації вжити відповідних заходів щодо проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" на місцях.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2011 року N 75 "Про упорядкування роботи з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (Розпорядження N 75).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Білого В. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк


 

Додаток 1
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
03.03.2012 N 181


СКЛАД
організаційного комітету з проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті обласної державної адміністрації

Білий
Вячеслав Семенович

- перший заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату, голова організаційного комітету

Гудим
Ірина Вікторівна

- в. о. начальника управління державної служби Головного управління державної служби України в області, заступник голови організаційного комітету

Баришнікова
Тетяна Сергіївна

- головний спеціаліст відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:

Білорусов
Сергій Георгійович

- директор обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

Жильникова
Тетяна Броніславівна

- начальник загального відділу апарату обласної державної адміністрації

Клюцевський
Володимир Іванович

- начальник відділу контролю апарату обласної державної адміністрації

Мельник
Ігор Юрійович

- начальник відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату обласної державної адміністрації

Саламаха
Марина Миколаївна

- начальник відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації

Сілюков
Олександр Іванович

- заступник керівника апарату обласної державної адміністрації - начальник організаційного відділу

Шибаєв
Андрій Леонідович

- головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності керівництва апарату обласної державної адміністрації, голова профспілкового комітету.


 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий


 

Додаток 2
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
03.03.2012 N 181


ПОРЯДОК
проведення I туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті обласної державної адміністрації

1. Цей Порядок визначає механізм проведення I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (далі - Конкурс) в апараті обласної державної адміністрації та розроблений відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року N 1152, з урахуванням наказу Головного управління державної служби України від 12 листопада 2010 року N 286 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

2. I тур Конкурсу проводиться у березні - квітні поточного року.

3. Конкурс складається з двох номінацій:

"Кращий керівник";

"Кращий спеціаліст".

4. У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, що належать до II - VII категорій посад, мають відповідний стаж державної служби та які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень:

- у номінації "Кращий керівник" - загальний стаж державної служби не менше п'яти років, з них на керівних посадах не менш як два роки;

- у номінації "Кращий спеціаліст" - загальний стаж державної служби не менше двох років.

5. Відбір державних службовців для участі у I турі Конкурсу здійснюється з урахуванням таких критеріїв:

у номінації "Кращий керівник":

- рівень професійності, якості лідера;

- здатність до креативного мислення, прийняття ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, застосування інноваційних підходів у роботі;

- комунікабельність, використання сучасних методів управління;

- ефективність діяльності керівника та результати роботи колективу підпорядкованого структурного підрозділу;

- рівень координації діяльності підпорядкованих структурних підрозділів та співпраці з державними органами;

- оцінка роботи керівника споживачами послуг;

- роль керівника в морально-психологічному кліматі у колективі;

- ставлення колективу до особистих та професійних якостей керівника;

у номінації "Кращий спеціаліст":

- рівень професійності, аналітичні здібності, ерудованість, здатність до самоосвіти;

- комунікабельність, вміння працювати в команді;

- якість підготовлених документів, рівень виконавської дисципліни;

- навички роботи з персональним комп'ютером;

- наявність внесених пропозицій щодо оптимізації діяльності підрозділу;

- рівень авторитету в колективі, ставлення колективу до особистих та професійних якостей спеціаліста.

6. Для участі у I турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету:

- заяву про участь у Конкурсі;

- копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС;

- подання керівника структурного підрозділу щодо підвищення кваліфікації державного службовця у рамках Конкурсу;

- біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;

- інші матеріали, за бажанням претендента (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

7. Протягом березня відповідний організаційний комітет розглядає подані документи претендентів на участь у Конкурсі та приймає рішення щодо їх допуску до участі у Конкурсі або надсилає їм обґрунтовану відмову. Підставою для відмови є оформлені неналежним чином документи претендента, передбачені даним Порядком, відсутність окремих з них або встановлена в них недостовірна інформація.

8. До 30 березня поточного року обласна державна адміністрація подає інформацію до управління державної служби Головного управління державної служби України в Херсонській області про кількість учасників I туру Конкурсу.

9. За умовами I туру Конкурсу передбачається:

- проведення комплексного тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця;

- складання ділового документа;

- володіння персональним комп'ютером.

10. На виконання кожного із завдань, передбачених I туром Конкурсу, надається не менше 60 хвилин.

11. Тестові завдання виконуються учасниками Конкурсу на комп'ютері, а паперова версія виконаного завдання візується учасником Конкурсу на кожному аркуші. Організаційні комітети II туру надають рекомендації до виконання вказаних завдань та критерії їх оцінки, методичні матеріали, електронну бібліотеку для самоосвіти.

12. Відповідний організаційний комітет з 13 по 23 квітня поточного року забезпечує проведення I туру Конкурсу.

13. Підбиття підсумків Конкурсу та прийняття відповідних рішень проводяться організаційним комітетом I туру на своєму засіданні не пізніше 26 квітня поточного року.

14. Оригінали протоколів та виконаних учасниками Конкурсу завдань зберігаються відповідно до номенклатури справ в організаційному комітеті I туру Конкурсу.

15. Копії всіх документів переможців, передбачених цим Порядком, разом з другим примірником оригіналу протоколу підбиття підсумків та визначення переможців, а також копіями завдань, виконаних переможцями I туру, направляються до оргкомітетів II туру Конкурсу не пізніше 28 квітня поточного року.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали