МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 листопада 2017 року N 602

Про уповноваження на здійснення діяльності з оцінки відповідності у сфері насінництва та розсадництва

Відповідно до статей 7, 18, 181 Закону України "Про насіння і садивний матеріал", пункту 7 Порядку ведення Реєстру органів з оцінки відповідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року N 916 (Постанова N 916), пункту 3 Порядку підтвердження рівня компетентності та вимог до органів з оцінки відповідності у сфері насінництва та розсадництва, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 липня 2016 року N 257 (Порядок N 257), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 19 серпня 2016 року за N 1152/29282, наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19 січня 2017 року N 7 "Про деякі питання забезпечення сертифікації насіння і садивного матеріалу" (Наказ N 7) наказую:

1. Уповноважити товариство з обмеженою відповідальністю "Агросерт" (код за ЄДРПОУ 40992450) (далі - Підприємство) на здійснення діяльності з оцінки відповідності у сфері насінництва та розсадництва для встановлення відповідності насіння і садивного матеріалу вимогам законодавства у сфері насінництва та розсадництва шляхом визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу, здійснення лабораторного сортового контролю насіння і садивного матеріалу, видачу сертифікатів на посівні якості насіння і товарні якості садивного матеріалу.

2. Виконуючому обов'язки директора державного підприємства "Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції" Капустінському О. М. забезпечити:

1) включення Підприємства до Реєстру органів з оцінки відповідності;

2) доступ Підприємству, як суб'єкту видачі сертифікатів, для внесення відомостей до Реєстру сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

М. Мартинюк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали