ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Десята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 08.06.2012 р. N 482

Про уповноваження осіб на створення Регіональної асоціації сталого розвитку Карпат

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 8 Закону України "Про асоціації органів місцевого самоврядування в Україні", враховуючи рішення Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької обласних рад щодо створення Регіональної асоціації сталого розвитку Карпат (Асоціація "Карпати"), на виконання рішення обласної ради від 16 грудня 2010 року N 97 "Про реалізацію Резолюції та Рекомендації Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи "Сталий розвиток гірських регіонів та досвід Карпатських гір" (Рішення N 97) обласна рада вирішила:

1. Уповноважити голову обласної ради Балогу Івана Івановича та визначених ним осіб взяти участь в установчих зборах Регіональної асоціації сталого розвитку Карпат (далі - Асоціація "Карпати"), приймати рішення від імені обласної ради з усіх питань щодо створення, реєстрації та діяльності Асоціації "Карпати", обрання її керівних органів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою (Черевко П. П.) та постійну комісію обласної ради з питань транскордонного співробітництва (Кічковський М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали