Про установлення дати відкриття навігації для маломірних (малих) суден на водних об'єктах області

Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
від 23 квітня 2012 року N 165

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області
24 квітня 2012 р. за N 18/1294

Відповідно до статей 13, 16, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 8 і 67 Водного кодексу України, Правил охорони життя людей на водних об'єктах України (далі - Правила), затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 3 грудня 2001 року N 272, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 1 лютого 2002 року за N 95/6383, пункту 8.2 Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах області, затверджених рішенням обласної ради від 14 березня 2008 року N 18/27, з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді зобов'язую:

1. Установити дату відкриття навігації для маломірних (малих) суден на водних об'єктах області з 1 травня і до початку льодоутворення.

2. Голів райдержадміністрацій, рекомендувати міським (міст обласного значення) головам:

1) довести до відома власників маломірних (малих) суден та баз стоянок для них, що експлуатація незареєстрованих суден та таких, що не пройшли щорічного технічного огляду, без нанесених бортових номерів, не приписаних до конкретної бази стоянки маломірних (малих) суден на водних об'єктах області забороняється;

2) до відкриття сезону відпочинку на воді в місцях масового відпочинку облаштовувати рятувальні пости та пляжі з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування відповідно до вимог Правил.

3. Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Л. Кирильчук) спільно з Львівським міжрегіональним відділом Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті (Д. Рудаков) узагальнену інформацію й пропозиції з ліквідації виявлених недоліків та недопущення їх у наступному навігаційному періоді подати облдержадміністрації до 27 грудня.

4. Юридичний відділ апарату обласної державної адміністрації (В. Потапенко) зареєструвати це розпорядження в Головному управлінні юстиції у Волинській області.

5. Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (А. Мельник) оприлюднити розпорядження у тижневику "Волинська газета".

6. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації О. Башкаленка.

 

Голова

Б. Клімчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали