Про установлення тарифів на послуги комунального підприємства "Волинське обласне бюро технічної інвентаризації"

Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації
від 12 червня 2012 року N 245

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Волинській області
18 червня 2012 р. за N 28/1304

Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", зі змінами ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Установити тарифи на оплату послуг з інвентаризації нерухомого майна, оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрації таких прав за годину виконаних робіт (наданих послуг) комунальним підприємством "Волинське обласне бюро технічної інвентаризації" в розмірі (з урахуванням податку на додану вартість):

- для населення (об'єкти житлового фонду) - 30,8 гривні;

- для інших споживачів - 46,2 гривні.

2. Юридичний відділ апарату облдержадміністрації (В. Потапенко) зареєструвати це розпорядження в Головному управлінні юстиції у Волинській області.

3. Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (А. Мельник) оприлюднити розпорядження у засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня опублікування у "Волинській газеті".

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 29 січня 2010 року N 13 "Про встановлення тарифів на послуги комунального підприємства "Волинське обласне бюро технічної інвентаризації", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Волинській області 1 лютого 2010 року за N 5/1095.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Е. Стоєва.

 

Голова

Б. Клімчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали