Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про утримання автомобільних доріг і тротуарів у місті Києві в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.10.2019 р. N 1809

Київ

Про утримання автомобільних доріг і тротуарів у місті Києві в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", "Про благоустрій населених пунктів", Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року N 198, Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 лютого 2012 року N 54 (Наказ N 54), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 05 березня 2012 року за N 365/20678, рішення Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", з метою забезпечення своєчасного прибирання снігу з автомобільних доріг і тротуарів у місті Києві в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років:

1. Комунальній корпорації "Київавтодор":

1.1. Організувати з 01 листопада 2019 року до 01 квітня 2020 року цілодобове чергування та змінну роботу спеціалізованої техніки, закріпленої на праві господарського відання за комунальними підприємствами шляхово-експлуатаційними управліннями по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них районів міста Києва, комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль" (далі - ШЕУ), комунальним підприємством по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" (далі - підприємство "Київавтошляхміст"), у кількості згідно з додатком 1 до цього розпорядження та забезпечити наявність на зазначеній спеціалізованій техніці контурного маркування.

1.2. Організувати у ШЕУ, підприємстві "Київавтошляхміст" цілодобове чергування не менше ніж 5 одиниць снігоприбиральних машин, укомплектованих навісним обладнанням, у період з 15 жовтня 2019 року до 01 листопада 2019 року та з 01 квітня 2020 року до 01 травня 2020 року для прибирання снігу під час можливих снігопадів.

1.3. Здійснювати першочергово в період снігопадів, ожеледиці оброблення технологічними матеріалами вулиць міста Києва із складними умовами руху (проїзна частина), головних магістральних вулиць, вулиць, якими проходять маршрути руху міського пасажирського транспорту загального користування, та інших вулиць згідно з додатком 2 до цього розпорядження. Інформацію про хід виконання цих робіт надавати щоденно до 05.00 Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальному підприємству "Київпастранс".

1.4. Забезпечити до 15 жовтня 2019 року ШЕУ, підприємство "Київавтошляхміст" бар'єрними огородженнями та іншими технічними засобами регулювання дорожнього руху, які тимчасово виставлятимуться у місцях виконання робіт з очищення проїзної частини вулиць та вивезення снігу згідно з чинними нормативами.

1.5. Виконати до 15 жовтня 2019 року ремонт і профілактичні роботи на зливоприймальних системах вулиць і доріг, виключивши можливість виникнення застою води на вулицях та дорогах.

1.6. Здійснити до 15 жовтня 2019 року необхідні природоохоронні заходи в місцях складування технологічних матеріалів ШЕУ, підприємством "Київавтошляхміст" згідно з додатком 3 до цього розпорядження.

1.7. Забезпечити першочергове вивезення снігу з вулиць міста Києва згідно з додатком 4 до цього розпорядження.

1.8. Здійснювати першочергове прибирання майданчиків для відстою пасажирського транспорту загального користування, розворотних кілець та кінцевих зупинок пасажирського транспорту загального користування згідно з додатком 5 до цього розпорядження.

1.9. Забезпечити вжиття запобіжних заходів щодо недопущення потрапляння технологічних матеріалів на газони та пристовбурні лунки дерев під час оброблення проїзної частини вулиць, тротуарів.

1.10. У разі отримання інформації від Українського гідрометеорологічного центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій про складні погодні умови інформувати Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції щодо необхідності вжиття заходів для обмеження в'їзду вантажного автотранспорту в місто Київ.

1.11. До 15 квітня 2020 року привести до належного санітарного стану місця для тимчасового накопичення снігу, зазначені в підпункті 2.4 пункту 2 цього розпорядження.

2. Районним в місті Києві державним адміністраціям, комунальній корпорації "Київавтодор", комунальному підприємству "Київпастранс", комунальному підприємству "Київський метрополітен", комунальному підприємству "Київтранспарксервіс", Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", комунальному підприємству "Київблагоустрій" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Забезпечити прибирання та вивезення снігу з під'їздів до медично-профілактичних установ, внутрішньоквартальних проїздів, доріжок, прибудинкових територій, пішохідних переходів, тротуарів, місць для паркування транспорту, зупинок міського пасажирського транспорту загального користування та вулиць малоповерхової садибної забудови.

2.2. Не допускати складування снігосольової суміші на газонах і під деревами та чагарниками.

2.3. Вживати заходів щодо недопущення пошкодження зелених насаджень під час прибирання та вивезення снігу з проїзних частин вулиць, тротуарів.

2.4. Тимчасове накопичення снігу, зібраного з вулично-дорожньої мережі міста Києва у осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років, здійснювати в місцях згідно з додатком 6 до цього розпорядження.

3. Рекомендувати власникам садиб малоповерхової забудови, автозаправних станцій, автостоянок та іншим суб'єктам господарювання здійснювати прибирання та вивезення снігу із закріплених за ними територій та не допускати складування снігосольової суміші на газонах і під деревами.

4. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

4.1. Забезпечити своєчасне фінансування робіт з утримання та прибирання доріг, а також заготівлі технологічних матеріалів для оброблення дорожнього покриття в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років.

4.2. У разі погіршення погодних умов звертатися до Київської обласної державної адміністрації та Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції та Головного управління Національної поліції в Київській області з пропозицією щодо своєчасного введення заборони руху вантажного автотранспорту на під'їздах до міста Києва.

5. Затвердити план заготівлі технологічних матеріалів для оброблення дорожнього покриття в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років, що здійснюють ШЕУ та підприємство "Київавтошляхміст", згідно з додатком 7 до цього розпорядження.

6. Комунальному підприємству "Центр організації дорожнього руху" за узгодженням з Управлінням патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції:

6.1. Встановити з 01 листопада 2019 року до 01 квітня 2020 року тимчасові дорожні знаки 3.2 "Рух механічних транспортних засобів заборонено" з відповідними табличками 7.12 "Ожеледиця" на вулицях міста Києва згідно з додатком 8 до цього розпорядження.

6.2. Встановити попереджувальні дорожні знаки 1.13 "Слизька дорога" на вулицях згідно з додатком 9 до цього розпорядження.

7. Просити Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції:

7.1. Надавати ШЕУ допомогу на їх запити щодо заборони руху транспортних засобів на час очищення проїзної частини вулиць.

7.2. За заявкою ШЕУ забезпечувати супроводження колон снігоприбиральної техніки в нічний час та забезпечувати переміщення транспортних засобів, що здійснюють стоянку з порушенням Правил дорожнього руху і заважають роботі снігоприбиральної техніки.

8. Комунальному підприємству "Київпастранс" та Комунальній службі перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з метою забезпечення належних умов роботи снігоприбиральної техніки на ділянках вулично-шляхової мережі, на яких шар покриття водою або снігом перевищує 80 мм (з прогнозованим продовженням опадів), вжити заходів щодо оптимізації кількості міського пасажирського транспорту загального користування на маршрутах його слідування.

9. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальній корпорації "Київавтодор" та районним в місті Києві державним адміністраціям у разі погіршення погодних умов у осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років забезпечити інформування мешканців міста Києва через засоби масової інформації про необхідність утримуватися від поїздок на власних транспортних засобах.

10. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям міста Києва в разі погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років вирішувати питання щодо організації їх роботи.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток 1
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Кількість
спеціалізованої техніки, закріпленої на праві господарського відання за комунальними підприємствами шляхово-експлуатаційними управліннями по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них районів міста Києва, комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них "Магістраль", комунальним підприємством по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"

N

Назва шляхово-експлуатаційних підприємств

Найменування спеціалізованої техніки

Солероз-
кидувачі

Піскосоле-
розкиду-
вачі

Машини для обробки рідкими хлоридами

Снігоочис-
ники

Тягачі "КРАЗ"

Мініснігоочи-
сники "СІТІ САТ 2020"

Навантажувачі та мінінавантажувачі

Трактори зі снігоочисним обладнанням

Для організації з 01 листопада 2019 року до 01 квітня 2020 року цілодобових чергувань

1

ШЕУ Голосіївського району

8

7

1

3

1

3

6

10

2

ШЕУ Дарницького району

8

6

0

3

0

3

4

7

3

ШЕУ Деснянського району

12

5

0

1

0

3

2

8

4

ШЕУ Дніпровського району

11

1

0

6

0

3

4

9

5

ШЕУ Оболонського району

12

7

0

1

0

3

4

8

6

ШЕУ Печерського району

13

5

1

3

0

4

6

11

7

ШЕУ Подільського району

14

6

0

2

0

4

5

11

8

ШЕУ Святошинського району

9

7

0

2

1

3

4

10

9

ШЕУ Солом'янського району

9

5

0

4

0

3

4

9

10

ШЕУ Шевченківського району

14

9

1

4

0

4

4

11

11

ШЕУ "Магістраль"

6

2

0

4

0

0

3

3

12

Підприємство "Київавтошляхміст"

1

13

0

0

0

1

3

10

 

Всього

117

73

3

33

2

34

49

107

Для організації з 01 листопада 2019 року до 01 квітня 2020 року змінної роботи

1

ШЕУ Голосіївського району

2

1

1

4

0

0

0

0

2

ШЕУ Дарницького району

2

1

0

5

0

1

0

0

3

ШЕУ Деснянського району

2

1

1

5

1

0

0

0

4

ШЕУ Дніпровського району

2

1

1

4

1

0

0

0

5

ШЕУ Оболонського району

2

1

1

5

1

1

0

0

6

ШЕУ Печерського району

2

1

1

5

1

1

1

0

7

ШЕУ Подільського району

0

1

0

6

1

1

0

1

8

ШЕУ Святошинського району

2

1

0

5

0

0

0

0

9

ШЕУ Солом'янського району

2

1

0

4

0

1

0

0

10

ШЕУ Шевченківського району

2

1

1

5

0

1

1

0

11

ШЕУ "Магістраль"

2

0

0

4

1

0

0

0

12

Підприємство "Київавтошляхміст"

2

0

1

5

2

0

0

0

 

Всього

22

10

7

57

8

6

2

1

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 2
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Вулиці
міста Києва із складними умовами руху (проїзна частина), головні магістральні вулиці, вулиці, якими проходять маршрути руху міського пасажирського транспорту загального користування, та інші вулиці, на яких першочергово в період снігопадів, ожеледиці виконується оброблення технологічними матеріалами

1. Вул. Автозаводська

2. Вул. Авіаконструктора Антонова

3. Вул. Академіка Вільямса

4. Вул. Миколи Амосова

5. Вул. Амурська (від Амурської площі до вул. Козацької)

6. Вул. Січових Стрільців

7. Вул. Бажова

8. Вул. Бакинська (від вул. Ольжича до вул. Грозненської)

9. Вул. Оноре де Бальзака (парний бік по всій довжині, непарний бік від вул. Градинської до просп. Генерала Ватутіна)

10. Вул. Банкова

11. Вул. Басейна

12. Вул. Бастіонна

13. Вул. Януша Корчака

14. Вул. Блакитного

15. Вул. Богатирська

16. Вул. Казимира Малевича

17. Вул. Гійома де Боплана

18. Вул. Білицька

19. Вул. Білоруська

20. Вул. Березняківська

21. Вул. Максима Берлинського (від вул. Ризької до вул. Щусєва)

22. Вул. Ігоря Турчина

23. Вул. Бориспільська

24. Вул. Борщагівська

25. Вул. Братиславська

26. Вул. Бударіна

27. Вул. Будівельників

28. Вул. Будіндустрії

29. Вул. Вавилових (від вул. Ризької до вул. Щусєва)

30. Вул. Богдана Гаврилишина

31. Вул. Васильківська (від площі Голосіївської до вул. Маричанської, від вул. Ломоносова до площі Амурської)

32. Вул. Миколи Василенка

33. Вул. Василя Жуковського

34. Вул. Велика Житомирська

35. Вул. Архітектора Вербицького

36. Вул. Вербова (від просп. Оболонського до просп. Володимира Маяковського)

37. Вул. Петра Вершигори

38. Вул. Вишгородська

39. Вул. Вишняківська

40. Вул. Володимирська

41. Вул. Володимиро-Либідська

42. Вул. Волгоградська

43. Вул. Бульварно-Кудрявська

44. Вул. Квітки Цісик (від вул. Селянської до 5-ої лінії)

45. Вул. Гарматна

46. Вул. Йорданська

47. Вул. Гвардійська

48. Вул. Генерала Родимцева

49. Вул. Генерала Наумова

50. Вул. Героїв Війни (с. Жуляни) (від вул. Сергія Колоса до вул. Повітрофлотської)

51. Вул. Героїв Дніпра

52. Вул. Героїв Космосу (від вул. Жмеринської до вул. Якуба Коласа;

53. Вул. Героїв Оборони

54. Вул. Герцена

55. Вул. Вадима Гетьмана

56. Вул. Гната Юри

57. Вул. Голосіївська

58. Вул. Олеся Гончара (від вул. Гоголівської до вул. Ярославів Вал)

59. Вул. Архітектора Городецького

60. Вул. Антоновича

61. Вул. Госпітальна

62. Вул. Михайла Грушевського

63. Вул. Грозненська (від вул. Бакинської до вул. Чаплигіна)

64. Вул. Миколи Грінченка

65. Вул. Костянтина Данькевича (від вул. Миколи Закревського до просп. Володимира Маяковського)

66. Вул. Дегтярівська

67. Вул. Декабристів

68. Вул. Деміївська (від просп. Валерія Лобановського до вул. Козацької)

69. Вул. Депутатська

70. Вул. Десятинна

71. Вул. Ділова

72. Вул. Дмитрівська

73. Вул. Дніпроводська

74. Вул. Добрий Шлях

75. Вул. Олександра Довженка

76. Вул. Митрофана Довнар-Запольського

77. Вул. Дорогожицька

78. Вул. Донецька

79. Вул. Драгоманова (від просп. Петра Григоренка до вул. Анни Ахматової)

80. Вул. Теодора Драйзера

81. Вул. Єреванська

82. Вул. Жилянська

83. Вул. Жмеринська (від вул. Святошинської до вул. Героїв Космосу)

84. Вул. Академіка Заболотного

85. Вул. Заводська

86. Вул. Миколи Закревського

87. Вул. Олександра Архипенка

88. Вул. Заньковецької

89. Вул. Зарічна

90. Вул. Западинська

91. Вул. Здолбунівська (від Дніпровської набережної до просп. Петра Григоренка)

92. Вул. Зодчих (від бульв. Кольцова до вул. Литвиненко-Вольгемут)

93. Вул. Ярослава Івашкевича

94. Вул. Інженерна

95. Вул. Ізюмська

96. Вул. Інститутська

97. Вул. Ірининська

98. Вул. Ірпінська

99. Вул. Електриків

100. Вул. Ентузіастів

101. Вул. Еспланадна

102. Вул. Ернста (від вул. Народного ополчення до вул. Івана Пулюя)

103. Вул. Кайсарова (від вул. Охтирської до вул. Сумської)

104. Вул. Каменярів

105. Вул. Генерала Карбишева

106. Вул. Василя Касіяна (від просп. Академіка Глушкова до вул. Маршала Якубовського)

107. Вул. Каштанова

108. Вул. Михайла Бойчука (на всю довжину)

109. Вул. Кіото

110. Вул. Володимира Брожка

111. Вул. Миколи Кибальчича

112. Вул. Китаївська

113. Вул. Клеманська

114. Вул. Федорова

115. Вул. Княжий Затон

116. Вул. Леся Курбаса

117. Вул. Генерала Геннадія Воробйова (від вул. Єреванської до просп. Повітрофлотського)

118. Вул. Козацька

119. Вул. Колекторна (до Бортницької станції аерації)

120. Вул. Академіка Єфремова (від вул. Чорнобильської до просп. Академіка Палладіна)

121. Вул. Юрія Кондратюка

122. Вул. Космонавта Волкова (від вул. Кубанської України до Лісового проспекту)

123. Вул. Костьольна

124. Вул. Костянтинівська

125. Вул. Круглоуніверситетська

126. Вул. Генерала Алмазова

127. Вул. Миколи Голего

128. Вул. Лермонтова (с. Бортничі)

129. Вул. Євгена Харченка

130. Вул. Радосинська

131. Вул. Сергія Колоса (від вул. Михайла Максимовича до вул. Героїв Війни)

132. Вул. Липська

133. Вул. Лисенка

134. Вул. Лісківська

135. Вул. Литвиненко-Вольгемут

136. Вул. Лугова

137. Вул. Митрополита Андрея Шептицького

138. Вул. Лютеранська

139. Вул. Івана Мазепи

140. Вул. Лаврська

141. Вул. Мала Житомирська

142. Вул. Андрія Малишка (від просп. Визволителів до станції метрополітену "Дарниця")

143. Вул. Малопідвальна

144. Вул. Карла Маркса (с. Троєщина) (від вул. Радосинської до вул. Гійома де Боплана)

145. Вул. Маршала Гречка

146. Вул. Кубанської України

147. Вул. Маршала Тимошенка

148. Вул. Маршала Якубовського

149. Вул. Маслівка

150. Вул. Межигірська

151. Вул. Юрія Іллєнка

152. Вул. Мечникова

153. Вул. Межова

154. Вул. Івана Микитенка

155. Вул. Милославська (від вул. Лісківської до вул. Радунської та від просп. Володимира Маяковського до вул. Миколи Закревського)

156. Вул. Миропільська

157. Вул. Михайлівська

158. Вул. Олександра Мишуги

159. Вул. Мілютенка

160. Вул. Міська

161. Вул. Монтажників

162. Вул. Дмитра Годзенка

163. Вул. Мостицька (від вул. Наталії Ужвій до вул. Вишгородської)

164. Вул. Набережно-Корчуватська

165. Вул. Набережно-Лугова

166. Вул. Набережно-Хрещатицька

167. Вул. Нагірна

168. Вул. Народного Ополчення (від Севастопольської площі до будинку N 14)

169. Вул. Нечуя-Левицького

170. Вулиці Нижній Вал та Верхній Вал (від вул. Костянтинівської до вул. Набережно-Лугової)

171. Вул. Новокостянтинівська

172. Вул. Новопирогівська

173. Вул. Овруцька

174. Вул. Раїси Окіпної

175. Вул. Ольгинська

176. Вул. Ольжича (від вул. Олени Теліги до вул. Чаплигіна)

177. Вул. Пилипа Орлика

178. Вул. Осиповського

179. Вул. Охтирська

180. Вул. Євгенії Мірошниченко

181. Вул. Симона Петлюри

182. Вул. Північно-Сирецька (від вул. Маршала Гречка до розворотного кільця тролейбусів)

183. Вул. Підлипка

184. Вул. Ружинська

185. Вул. Пітерська

186. Вул. Повітрофлотська (с. Жуляни) (від вул. Героїв Війни до вул. Тараса Шевченка)

187. Вул. Полярна

188. Вул. Попудренка (від вул. Будівельників до вул. Бажова)

189. Вул. Пост-Волинська

190. Вул. Антона Цедіка

191. Вул. Предславинська

192. Вул. Промислова

193. Вул. Промислова (с. Бортничі)

194. Вул. Прорізна

195. Вул. Протасів Яр

196. Вул. Привокзальна

197. Вул. Причальна

198. Вул. Івана Пулюя (від вул. Ернста до розворотного кільця тролейбусів)

199. Вул. Путивльська (від вул. Кіото до вул. Радистів)

200. Вул. Феодори Пушиної

201. Вул. Пухівська (від вул. Теодора Драйзера до ТЕЦ-6)

202. Вул. Пушкінська

203. Вул. Радистів

204. Вул. Радунська

205. Вул. Отця Анатолія Жураковського (від вул. Тараса Шевченка до Кільцевої дороги)

206. Вул. Райдужна

207. Вул. Євгена Сверстюка

208. Вул. Ревуцького (внутрішні проїзди)

209. Вул. Різницька

210. Вул. Ризька (від вул. Дорогожицької до вул. Вавилових)

211. Вул. Рогнідинська

212. Вул. Лариси Руденко

213. Вул. Петра Сагайдачного

214. Вул. Садова

215. Вул. Саксаганського

216. Вул. Салютна (від вул. Данила Щербаківського до вул. Академіка Туполєва)

217. Вул. Саратовська

218. Вул. Світла (с. Бортничі)

219. Вул. Світлицького (від просп. Свободи до вул. Червонопільської)

220. Вул. Святошинська

221. Вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського

222. Вул. Валентина Сєрова (від вул. Івана Микитенка до вул. Сулеймана Стальського)

223. Вул. Селянська (від вул. Квітки Цісик до вул. Миколи Юнкерова)

224. Вул. Івана Миколайчука

225. Вул. Семена Скляренка

226. Вул. Симиренка

227. Вул. Сирецька (від вул. Кирилівської до вул. Семена Скляренка)

228. Узвіз Вознесенський

229. Вул. Смілянська

230. Вул. Софіївська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності)

231. Вул. Солом'янська

232. Вул. Сошенка (від пл. Тараса Шевченка до розворотного кільця тролейбусів)

233. Вул. Старовокзальна

234. Вул. Старонаводницька

235. Вул. Стеценка

236. Вул. Михайла Омеляновича-Павленка

237. Вул. Сулеймана Стальського (від вул. Райдужної до бульв. Перова)

238. Вул. Наталії Ужвій

239. Вул. Ушинського

240. Вул. Татарська

241. Вул. Олени Теліги

242. Вул. Німецька

243. Вул. Тепловозна

244. Вул. Терещенківська

245. Вул. Льва Толстого

246. Вул. Трьохсвятительська

247. Вул. Михайла Максимовича

248. Вул. Тулузи (від Кільцевої дороги до бульв. Ромена Роллана)

249. Вул. Академіка Туполєва

250. Вул. Тургенєвська

251. Вул. Митрополита Василя Липківського

252. Вул. Фізкультури

253. Вул. Івана Франка

254. Вул. Кирилівська

255. Вул. Богдана Хмельницького

256. Вул. Хрещатик

257. Вул. Марини Цвєтаєвої

258. Вул. Чаплигіна (від вул. Грозненської до вул. Ольжича)

259. Вул. Велика Васильківська

260. Вул. Червонопільська

261. Вул. Пирогівський шлях

262. Вул. Червоноткацька (від вул. Бажова до вул. Будівельників)

263. Вул. Федора Максименка (від вул. Міської до 5-ої Лінії)

264. Вул. В'ячеслава Чорновола

265. Вул. Чорнобильська

266. Вул. Тараса Шевченка (с. Бортничі)

267. Вул. Тараса Шевченка (с. Жуляни) (від вул. Повітрофлотської до вул. Радянської)

268. Вул. Шовковична

269. Вул. Шолом-Алейхема (від вул. Братиславської до вул. Мілютенка)

270. Вул. Шота Руставелі

271. Вул. Юрія Шумського

272. Вул. Данила Щербаківського

273. Вул. Євгена Коновальця

274. Вул. Щусєва (по всій довжині)

275. Вул. Миколи Юнкерова (від 5-ої лінії до 7-ої лінії)

276. Вул. Ягідна

277. Вул. Деревлянська (від вул. Герцена до вул. Білоруської)

278. Вул. Ярославів Вал

279. Вул. Підлісна

280. Вул. Академіка Булаховського

281. Вул. Механізаторів

282. Вул. Кудряшова

283. Вул. Ползунова

284. Вул. Георгія Кірпи

285. Дорога від вул. Бориспільської до станції метро "Червоний Хутір"

286. Андріївський узвіз

287. Володимирський узвіз

288. Дніпровський узвіз

289. Кловський узвіз

332. Подільський узвіз

333. Просп. Оболонський (від вул. Маршала Малиновського до вул. Героїв Дніпра)

334. Просп. Академіка Палладіна

335. Просп. Перемоги

336. Просп. Повітрофлотський

337. Просп. Василя Порика

290. Паркова дорога

291. Петрівська алея

292. Дніпровська набережна

293. Русанівська набережна

294. Пров. Виноградний

295. Пров. Кріпосний

296. Пров. Орловський (від вул. Ризької до вул. Щусєва)

297. Пров. Охтирський

298. Бульв. Академіка Вернадського

299. Бульв. Дружби народів

300. Бульв. Кольцова

301. Бульв. Вацлава Гавела

302. Бульв. Перова

303. Бульв. Ромена Роллана

304. Бульв. Лесі Українки

305. Бульв. Чоколівський

306. Бульв. Тараса Шевченка

307. Залізничне шосе (від вул. Михайла Бойчука до станції метро "Видубичі")

308. Набережне шосе

309. Наддніпрянське шосе

310. Столичне шосе

311. Харківське шосе

312. Площа Вокзальна

313. Просп. Миколи Бажана

314. Просп. Броварський

315. Просп. Генерала Ватутіна

316. Просп. Героїв Сталінграда

317. Просп. Петра Григоренка

318. Просп. Відрадний

319. Просп. Визволителів

320. Просп. Соборності

321. Просп. Юрія Гагаріна

322. Просп. Академіка Глушкова

323. Просп. Голосіївський

324. Просп. Космонавта Комарова

325. Просп. Леся Курбаса

326. Просп. Лісовий

327. Просп. Володимира Маяковського

328. Просп. Мінський

329. Просп. Миру

330. Просп. Степана Бандери

331. Просп. Науки (по всій довжині)

331. Просп. Оболонський (від вул. Вербової до вул. Богатирської)

338. Просп. Правди (від вул. Вишгородської до просп. Георгія Гонгадзе)

339. Просп. Маршала Рокосовського

340. Просп. Свободи

341. Просп. Павла Тичини

342. Просп. Валерія Лобановського

343. Площа Арсенальна

344. Площа Петра Кривоноса

345. Площа Дарницька

346. Площа Либідська

347. Площа Львівська

348. Площа Михайлівська

349. Площа Деміївська

350. Площа Одеська

351. Площа Перемоги

352. Боричів узвіз

353. Площа Привокзальна

354. Площа Севастопольська

355. Площа Слави

356. Площа Солом'янська

357. Площа Софійська

358. Площа Льва Толстого

359. Площа Тульська

360. Площа Івана Франка

361. Площа Харківська

362. Площа Тараса Шевченка

363. Площа Бессарабська

364. Площа Героїв Великої Вітчизняної війни

365. Площа Голосіївська

366. Площа Європейська

367. Площа Василя Марченка

368. Площа Керченська

369. Площа Контрактова

370. Вул. Набережно-Рибальська

371. Просп. Георгія Гонгадзе

372. Кільцева дорога (балансові ділянки)

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 3
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Місця
складування технологічних матеріалів ШЕУ підприємством "Київавтошляхміст"

N

Місце складування

Назва підприємства

1

просп. Науки, 53

ШЕУ Голосіївського району

2

вул. Кам'янська, 130

ШЕУ Дарницького району

3

вул. Електротехнічна, 6

ШЕУ Деснянського району

4

просп. Броварський, 2

ШЕУ Дніпровського району

5

пров. Куренівський, 15-а

ШЕУ Оболонського району

6

Набережно-Печерська дорога, 4

ШЕУ Печерського району

7

вул. Електриків, 19-а

ШЕУ Подільського району

8

вул. Дружківська, 12

ШЕУ Святошинського району

9

вул. Янтарна, 5

ШЕУ Святошинського району

10

вул. Народного ополчення, 16

ШЕУ Солом'янського району

11

просп. Науки, 53-а

ШЕУ Шевченківського району

12

вул. Бакинська, 35

ШЕУ Шевченківського району

13

вул. Лютнева, 58

ШЕУ "Магістраль"

14

вул. Промислова, 4-а

Підприємство "Київавтошляхміст"

15

просп. Степана Бандери, 26-а

Підприємство "Київавтошляхміст"

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 4
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Вулиці
міста Києва, вивезення снігу з яких здійснюється першочергово

1. Вул. Січових Стрільців

2. Вул. Автозаводська

3. Вул. Академіка Богомольця

4. Вул. Банкова

5. Просп. Миколи Бажана

6. Вул. Білицька на підйомі від вул. Вишгородської

7. Боричів узвіз

8. Вул. Васильківська

9. Вул. Вишгородська

10. Просп. Соборності

11. Площа Вокзальна

12. Вул. Володимирська

13. Володимирський узвіз

14. Вантовий міст

15. Вул. Верхній Вал

16. Просп. Генерала Ватутіна

17. Площа Героїв Бреста

18. Площа Героїв Великої Вітчизняної війни

19. Вул. Герцена

20. Просп. Академіка Глушкова

21. Площа Голосіївська

22. Вул. Михайла Грушевського

23. Вул. Антоновича (від вул. Саксаганського до вул. Льва Толстого)

24. Вул. Олеся Гончара

25. Площа біля пам'ятника Михайлу Грушевському

26. Дніпровський узвіз

27. Площа Либідська

28. Вул. Десятинна

29. Вул. Електриків

30. Естакада вздовж вул. Набережно-Хрещатицької

31. Площа Європейська

32. Вул. Мала Житомирська

33. Вул. Велика Житомирська

34. Вул. Інститутська

35. Вул. Симона Петлюри

36. Вул. Костянтинівська

37. Площа Контрактова

38. Вул. Михайла Коцюбинського

39. Вул. Володимира Винниченка

40. Вул. Круглоуніверситетська

41. Вул. Генерала Алмазова

42. Кудрявський узвіз

43. Площа Дарницька

44. Площа Львівська

45. Вул. Липська

46. Вул. Лютеранська (від вул. Банкової до вул. Шовковичної)

47. Просп. Володимира Маяковського

48. Просп. Мінський

49. Вул. Михайлівська

50. Площа Михайлівська

51. Вул. Юрія Іллєнка

52. Вул. Івана Мазепи

53. Міст Метро

54. Міст на вході в гавань

55. Північний міст

56. Площа Деміївська

57. Просп. Степана Бандери

58. Вул. Московська

59. Вул. Межигірська

60. Площа Мінська

61. Майдан Незалежності

62. Просп. Науки (від вул. Голосіївської до Стратегічного шосе та на ділянці від пров. Моторного до вул. Пирогівський шлях)

63. Вул. Набережно-Рибальська

64. Наддніпрянське шосе

65. Вул. Набережно-Хрещатицька

66. Вул. Набережно-Лугова

67. Вул. Нижній Вал

68. Вул. Новокостянтинівська

69. Вул. Овруцька

70. Вул. Осиповського на підйомі

71. Вул. Пилипа Орлика

72. Міст імені Є. О. Патона

73. Південний мостовий перехід

74. Площа Перемоги

75. Вул. Пирогова

76. Просп. Повітрофлотський

77. Подільський узвіз

78. Вул. Привокзальна

79. Вул. Предславинська (від вул. Євгена Коновальця до вул. Німецької)

80. Вул. Пушкінська (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної)

81. Вул. Рейтарська

82. Вул. Шота Руставелі

83. Вул. Петра Сагайдачного

84. Вул. Семена Скляренка

85. Площа Слави

86. Вул. Стрілецька

87. Площа Севастопольська

88. Вул. Софіївська

89. Площа Софійська

90. Просп. Голосіївський

91. Столичне шосе

92. Вул. Михайла Омеляновича-Павленка

93. Територія перед Національним палацом мистецтв "Україна"

94. Територія підходів до фунікулера

95. Вул. Олени Теліги

96. Вул. Німецька (від вул. Предславинської до вул. Великої Васильківської)

97. Площа Лесі Українки

98. Вул. Кирилівська

99. Вул. Хрещатик

100. Харківське шосе

101. Площа Харківська

102. Вул. Богдана Хмельницького

103. Вул. Велика Васильківська

104. Просп. Валерія Лобановського

105. Бульв. Чоколівський

106. Площа Тараса Шевченка

107. Бульв. Тараса Шевченка

108. Вул. Шовковична

109. Вул. Євгена Коновальця (від вул. Предславинської до вул. Великої Васильківської)

110. Вул. Ярославів Вал

111. Просп. Перемоги

112. Вул. Гната Юри

113. Перехрестя вул. Академіка Єфремова з бульв. Академіка Вернадського

114. Вул. Семашка (від вул. Феодори Пушиної до просп. Перемоги)

115. Андріївський узвіз

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 5
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Майданчики
для відстою пасажирського транспорту загального користування, розворотні кільця та кінцеві зупинки пасажирського транспорту загального користування, на яких буде здійснюватися першочергове прибирання

1. "Вул. Маршальська" (просп. Науки).

2. "Кібернетичний центр" (просп. Академіка Глушкова).

3. "Вул. Чорнобильська" (вул. Ірпінська).

4. "Просп. Свободи" (просп. Свободи).

5. "Вул. Юрія Смолича" (вул. Юрія Смолича).

6. "Вул. Сирецька" (вул. Білицька).

7. "Вул. Сошенка" (вул. Сошенка).

8. "Вул. Смілянська" (вул. Смілянська).

9. "Аеропорт "Київ" ("Жуляни")" (просп. Повітрофлотський).

10. "Державний музей архітектури та побуту" (вул. Академіка Заболотного).

11. "Ботанічний сад" (вул. Бастіонна).

12. "Залізничне шосе" (вул. Михайла Бойчука).

13. "Вул. Академіка Щусєва" (пров. Орловський).

14. "Площа Космонавтів" (вул. Єреванська).

15. "Вул. Ольжича" (вул. Чаплигіна).

16. "Національний музей історії України у Другій світовій війні" (вул. Лаврська).

17. "Вул. Кадетський гай" (вул. Івана Пулюя).

18. "Вул. Академіка Туполєва" (вул. Академіка Туполєва).

19. "Вул. Північна" (вул. Північна).

20. "Станція метрополітену "Почайна" (просп. Оболонський).

21. "Вул. Милославська" (просп. Володимира Маяковського).

22. "Вул. Олександра Сабурова" (просп. Володимира Маяковського).

23. Перехрестя вул. Булгакова з просп. Академіка Корольова.

24. Перехрестя вул. Сім'ї Сосніних з просп. Академіка Корольова.

25. Розворотний майданчик на перехресті вул. Тулузи, 1-а з вул. Зодчих.

26. Площа Героїв Бреста.

27. Перехрестя вул. Литвиненко-Вольгемут з вул. Зодчих.

28. Розворотний майданчик між вул. Прирічною і просп. Героїв Сталінграда та майданчик відстою.

29. Розворотний майданчик на площі Тараса Шевченка (Мінське шосе, 1-а).

30. Розворотний майданчик біля станції метрополітену "Почайна" на перехресті просп. Оболонського з вул. Вербовою.

31. "Вул. Милославська" (вул. Оноре де Бальзака).

32. Майданчик для відстою автобусів біля станції метрополітену "Видубичі" (вул. Набережно-Печерська, 31-а).

33. Розворотний майданчик на перехресті вул. Бульварно-Кудрявської з вул. Ярославів Вал.

34. Вул. Валентина Сєрова (розворотне кільце тролейбусів).

35. Розворотний майданчик на Рибальському півострові (вул. Електриків, 7).

36. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Івана Микитенка, 27-а.

37. Майданчик для відстою на вул. Попудренка, 14 (біля станції метрополітену "Дарниця").

38. "Залізничний масив" (вул. Волгоградська).

39. "Станція метрополітену "Видубичі" (Залізничне шосе).

40. "Майдан Незалежності" (вул. Софіївська).

41. "Лук'янівська площа" (вул. Білоруська).

42. Перехрестя просп. Оболонського з вул. Маршала Малиновського.

43. Розворотний майданчик на перехресті вул. Миколи Юнкерова та вул. Селянської.

44. "Вул. Милославська" (вул. Радунська).

45. Вокзальна площа.

46. Перехрестя просп. Степана Бандери та вул. Вербової (залізнична платформа "Зеніт").

47. Просп. Броварський (станція метрополітену "Дарниця").

48. Вул. Ризька (розворот тролейбусів).

49. "Київ-Волинський" (вул. Пост-Волинська).

50. "Станція метрополітену "Виставковий центр" (просп. Академіка Глушкова, 1, вул. Васильківська).

51. "Станція метрополітену "Лук'янівська" (вул. Січових Стрільців).

52. Либідська площа (розворотні кільця).

53. "Діагностичний центр" (вул. Юрія Кондратюка).

54. Вул. Оранжерейна.

55. "Станція метрополітену "Лісова" (вул. Кіото).

56. "Санаторій "Лісова поляна" (7-ма лінія, Пуща-Водиця").

57. Вул. Ползунова - вул. Георгія Кірпи (розворот автобусів).

58. Просп. Оболонський (біля станції метрополітену "Героїв Дніпра").

59. Перехрестя вул. Іллєнка - вул. Дорогожицької (розворот тролейбусів).

60. Вул. Івашкевича (розворот тролейбусів).

61. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Андрея Шептицького.

62. Відстійний та розворотний майданчик на просп. Петра Григоренка.

63. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Ентузіастів.

64. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Березняківській.

65. Відстійний та розворотний майданчик в районі станції метрополітену "Червоний Хутір".

66. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Стеценка - проспекті Академіка Палладіна.

67. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Марка Черемшини (залізнична платформа "Троєщина").

68. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Касіяна.

69. Розворотний майданчик на вул. Підлипка.

70. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Бударіна (ж/м Західний).

71. Розворотний майданчик на вул. Московській (с. Жуляни).

72. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Петра Вершигори.

73. Розворотний майданчик на вул. Пирогівський шлях.

74. Розворотний майданчик на вул. Радистів (с. Биківня).

75. Розворотний майданчик площа Михайла Співака.

76. Відстійний та розворотний майданчик на вул. Комбінатній (Микільська Слобідка).

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 6
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Місця
для тимчасового накопичення снігу, зібраного з вулично-дорожньої мережі міста Києва, у осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років

N

Місце тимчасового накопичення снігу

Підприємства, що вивозять сніг у місця тимчасового накопичення

1

Вул. Саперно-Слобідська на ділянці між підприємствами "Укркоопбакалія" та ТОВ "Метал-Холдинг" (непарна сторона)

ШЕУ Голосіївського району, ШЕУ Шевченківського району

2

Вул. Пирогівський шлях (пустир)

ШЕУ Голосіївського району, ШЕУ "Магістраль"

3

Вул. Колекторна (пустир)

ШЕУ Дарницького району, ШЕУ "Магістраль"

4

Вул. Старобориспільська на перетині з дорогою на Червоний Хутір

ШЕУ Дарницького району

5

Просп. Петра Григоренка - ріг вул. Тепловозної

ШЕУ Дарницького району

6

Вул. Миколи Закревського на перетині з вул. Милославською

ШЕУ Деснянського району

7

Вул. Пухівська

ШЕУ Деснянського району

8

Вул. Вифлеємська (вздовж залізничної колії)

ШЕУ Дніпровського району

9

Харківське шосе під шляхопроводом

ШЕУ Дніпровського району

10

Пустир на розі вул. Березняківської і Дніпровської набережної

ШЕУ Дніпровського району

11

Вул. Олекси Довбуша (біля залізничної дороги)

ШЕУ Дніпровського району

12

Вул. Березнева, 12

ШЕУ Дніпровського району

13

Вул. Петра Вершигори (розподільча смуга)

ШЕУ Дніпровського району

14

Просп. Броварський на розі вул. Кіото (з обох сторін)

ШЕУ Дніпровського району

15

Вул. Богатирська (пустир поблизу "Глобал Фіш")

ШЕУ Оболонського району

16

Вул. Богатирська (пустир біля будівництва дороги)

ШЕУ Оболонського району

17

Вул. Прирічна

ШЕУ Оболонського району

18

Вул. Промислова, 5/7

ШЕУ Печерського району

19

Столичне шосе (учбове містечко цивільної оборони)

ШЕУ Печерського району

20

Вул. Електриків

ШЕУ Подільського району

21

Просп. Перемоги біля автокемпінгу "Пролісок"

ШЕУ Святошинського району

22

Пустир між вул. Сигнальною та вул. Медовою

ШЕУ Солом'янського району

23

Вул. Лютнева (пустир)

ШЕУ "Магістраль"

Примітка. 1. У визначені цим переліком місця тимчасового накопичення снігу також вивозить сніг комунальне підприємство "Київський метрополітен" залежно від районів розташування станцій метрополітену.

2. Також зарезервовані зони тротуарів на Дніпровській набережній, Набережному шосе та вул. Протасів Яр.

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 7
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

План
заготівлі технологічних матеріалів для оброблення дорожнього покриття в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років, що здійснюють ШЕУ та підприємство "Київавтошляхміст"

N

Назва підприємства

Сіль (тис. т)

Дрібний щебінь (тис. т)

Пісок (тис. т)

1

ШЕУ Голосіївського району

8,0

0,4

4,0

2

ШЕУ Дарницького району

5,0

0

4,0

3

ШЕУ Деснянського району

5,3

0

4,5

4

ШЕУ Дніпровського району

5,0

0,4

4,0

5

ШЕУ Оболонського району

5,4

0

4,5

6

ШЕУ Печерського району

4,7

0,6

3,6

7

ШЕУ Подільського району

3,6

0

3,2

8

ШЕУ Святошинського району

5,4

0

4,0

9

ШЕУ Солом'янського району

6,0

0,6

4,2

10

ШЕУ Шевченківського району

5,8

0,1

7,0

11

ШЕУ "Магістраль"

1,6

0

3,0

12

Підприємство "Київавтошляхміст"

3,4

0

8,5

 

Всього

59,2

2,1

54,5

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 8
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Вулиці
міста Києва, на яких з 01 листопада 2019 року до 01 квітня 2020 року встановлюються тимчасові дорожні знаки 3.2 "Рух механічних транспортних засобів заборонено" з відповідними табличками 7.12 "Ожеледиця"

1. Вул. Миколи Амосова

(від будинку N 8 в обох напрямках)

2. Андріївський узвіз

(в обох напрямках)

3. Пров. Айвазовського

(від вул. Нагірної до тупика в обох напрямках)

4. Вул. Блакитного

(від просп. Науки до вул. Героїв Оборони в одному напрямку)

5. Вул. Верболозна

(в обох напрямках)

6. Вул. Городня

(від вул. Докучаєвської до вул. Протасів Яр в одному напрямку)

7. Вул. Звіринецька

(від вул. Тимірязєвської до пров. Звіринецького в обох напрямках)

8. Вул. Золочівська

(в обох напрямках)

9. Вул. Інститутська

(від вул. Ольгинської до вул. Хрещатик в одному напрямку)

10. Вул. Ігорівська

(від вул. Петра Сагайдачного до вул. Боричів Тік в обох напрямках)

11. Вул. Кадетський Гай

(в обох напрямках)

12. Вул. Клінічна

(в одному напрямку)

13. Кловський узвіз

(від вул. Мечникова до вул. Гусовського в обох напрямках)

14. Вул. Козацька

(від вул. Деміївської до пров. Хутоярівського в обох напрямках)

15. Вул. Круглоуніверситетська

(від вул. Лютеранської до вул. Басейної в одному напрямку)

16. Вул. Курганівська

(в обох напрямках)

17. Вул. Жамбила Жабаєва

(від вул. Новоукраїнської до вул. Магістральної в обох напрямках)

18. Вул. Лисогірська

(в одному напрямку)

19. Вул. Лисянська

(в обох напрямках)

20. вул. Локомотивна

(в обох напрямках)

21. Вул. Макарівська

(від вул. Пугачова до тупика в обох напрямках)

22. Вул. Малопідвальна

(від вул. Паторжинського до пров. Тараса Шевченка в обох напрямках)

23. Вул. Мічуріна

(від бульв. Дружби народів до вул. Болсуновської)

24. Вул. Монтажників

(в обох напрямках)

25. Вул. Івана Мазепи

(від вул. Панфіловців до площі Героїв Великої Вітчизняної війни в обох напрямках)

26. Пров. Нагірний

(від вул. Нагірної до тупика в обох напрямках)

27. Вул. Новомакарівська

(від вул. Пугачова до тупика в обох напрямках)

28. Вул. Нижньоюрківська

(від будинку N 10 до вул. Стара Поляна в обох напрямках)

29. Вул. Олегівська

(від вул. Нижній Вал до вул. Лук'янівської в одному напрямку)

30. Вул. Ольгинська

(в обох напрямках)

31. Вул. Петропавлівська

(в одному напрямку)

32. Печерський узвіз

(від вул. Рибальської до вул. Леоніда Первомайського в обох напрямках)

33. Вул. Петрівська

(в обох напрямках)

34. Вул. Польова

(від вул. Тетяни Яблонської до вул. Вадима Гетьмана в обох напрямках)

35. Вул. Петра Радченка

(в обох напрямках)

36. Вул. Рилєєва

(в обох напрямках)

37. Вул. Степана Руданського

(від вул. Новоукраїнської до вул. Магістральної в обох напрямках)

38. Вознесенський узвіз

(від будинку N 22 до вул. Глибочицької в одному напрямку)

39. Смородинський узвіз

(в обох напрямках)

40. Вул. Соляна

(від вул. Отто Шмідта до буд. N 9 в обох напрямках)

41. Стратегічне шосе

(від магістралі безперервного руху до вул. Павла Грабовського в обох напрямках)

42. Вул. Студентська

(від стоматологічної поліклініки до вул. Глибочицької в обох напрямках)

43. Вул. Сумська

(від вул. Каменярів до вул. Кайсарова в обох напрямках)

44. Вул. Трьохсвятительська

(від вул. Костьольної до вул. Хрещатик в обох напрямках)

45. Вул. Татарська

(від вул. Глибочицької до пров. Татарського в обох напрямках)

46. Вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського

(в обох напрямках)

47. Вул. Тимірязєвська

(від вул. Звіринецької до Залізничного шосе в одному напрямку)

48. Вул. Лабораторна

(від вул. Анрі Барбюса до вул. Предславинської в одному напрямку)

49. Вул. Федьковича

(в обох напрямках)

50. Вул. Богдана Хмельницького

(від вул. Михайла Коцюбинського до вул. Олеся Гончара в обох напрямках)

51. Пров. Шишкінський

(від вул. Нагірної до тупика в обох напрямках)

52. Вул. Шовковична

(від вул. Академіка Богомольця до вул. Басейної в обох напрямках)

53. Вул. Євгена Коновальця

(від вул. Предславинської до вул. Великої Васильківської в одному напрямку)

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров

 

Додаток 9
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
10.10.2019 N 1809

Вулиці
міста Києва, на яких встановлюються попереджувальні дорожні знаки 1.13 "Слизька дорога"

1. Вул. Михайла Грушевського (від вул. Садової до Європейської площі в обох напрямках).

2. Подільський узвіз (в обох напрямках).

3. Вул. Михайлівська (в обох напрямках).

4. Дніпровський узвіз (в обох напрямках).

5. Володимирський узвіз (в обох напрямках).

6. Вул. Володимира Сальського (від вул. Вавилових до вул. Тираспольської в обох напрямках).

7. Вул. Михайла Бойчука (в обох напрямках).

8. Вул. Богдана Хмельницького (від вул. Володимирської до вул. Хрещатик в обох напрямках).

9. Вул. Лук'янівська (від вул. Олегівської до вул. Глибочицької в обох напрямках).

10. Вул. Круглоуніверситетська (від вул. Басейної до вул. Лютеранської в обох напрямках).

11. Вул. Софіївська (в одному напрямку).

12. Вул. Малопідвальна (від вул. Паторжинського до пров. Шевченка в обох напрямках).

13. Вул. Лютеранська (від вул. Банкової до тупика в обох напрямках).

14. Вул. Старонаводницька (від площі Героїв Великої Вітчизняної війни до вул. Генерала Алмазова).

15. Вул. Володимирська (від вул. Льва Толстого до вул. Жилянської в одному напрямку).

16. Вул. Сирецька (від вул. Ольжича до вул. Кирилівської в обох напрямках).

17. Вул. Стеценка (від площі Інтернаціональної до вул. Щусєва в обох напрямках).

18. Просп. Науки (від вул. Голосіївської до вул. Академіка Писаржевського та від пров. Моторного до вул. Квітки-Основ'яненка в обох напрямках).

19. Вул. Щусєва (від вул. Вавилових до вул. Стеценка в обох напрямках).

20. Просп. Володимира Лобановського (від вул. Кіровоградської до вул. Андрія Головка в обох напрямках).

21. Вул. Багговутівська (від вул. Миколи Мурашка до вул. Половецької в обох напрямках).

22. Вул. Васильківська (від вул. Маричанської до Голосіївської площі в обох напрямках).

23. Вул. Олеся Гончара (від вул. Ярославів Вал до вул. Богдана Хмельницького в обох напрямках).

24. Вул. Западинська (в одному напрямку).

25. Вул. Кавказька (в обох напрямках).

26. Вул. Каменярів (в обох напрямках).

27. Вул. Михайла Коцюбинського (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Олеся Гончара в обох напрямках та від вул. Богдана Хмельницького до бульв. Тараса Шевченка в одному напрямку).

28. Вул. Механізаторів (від вул. Солом'янської до вул. Кавказької в обох напрямках).

29. Вул. Ольжича (від вул. Максима Берлинського до вул. Сирецької в обох напрямках).

30. Вул. Прорізна (від вул. Володимирської до вул. Хрещатик в обох напрямках).

31. Вул. Олени Теліги (від вул. Ольжича до вул. Новокостянтинівської в обох напрямках).

32. Вул. Миколи Амосова (в обох напрямках).

33. Кудрявський узвіз (в обох напрямках).

34. Мости через р. Дніпро, шляхопроводи та транспортні розв'язки в різних рівнях.

35. Вул. Протасів Яр (в обох напрямках).

36. Вул. Євгена Коновальця (від вул. Великої Васильківської до вул. Предславинської в одному напрямку та від вул. Предславинської до вул. Новогоспітальної - в обох напрямках).

37. Вул. Тимірязєвська (від Залізничного шосе до вул. Звіринецької в одному напрямку).

38. Вул. Верхня (в обох напрямках).

39. Печерський узвіз (від вул. Леоніда Первомайського до вул. Гусовського в обох напрямках).

40. Вул. Костьольна (від вул. Трьохсвятительської до Майдану Незалежності в обох напрямках).

41. Вул. Білицька (від пров. Замковецького до вул. Кирилівської в обох напрямках).

42. Вул. Тарасівська (від вул. Жилянської до вул. Льва Толстого в одному напрямку).

43. Вул. Генерала Геннадія Воробйова (від вул. Уманської до просп. Повітрофлотського в обох напрямках).

44. Вул. Єреванська (від вул. Іскрівської до вул. Пилипа Козицького в одному напрямку).

45. Вул. Уманська (від вул. Козицького до вул. Іскрівської в обох напрямках).

46. Вул. Митрополита Василя Липківського (від площі Петра Кривоноса до вул. Кавказької в обох напрямках).

47. Вул. Охтирська (від вул. Кайсарова до вул. Каменярів в обох напрямках).

48. Вул. Льва Толстого (від вул. Тарасівської до вул. Назарівської в обох напрямках).

49. Бульв. Лесі Українки (від вул. Еспланадної до вул. Новогоспітальної в обох напрямках).

50. Вул. Гаврилюка (в обох напрямках).

51. Вул. Дежнєва (в обох напрямках).

52. Вул. Лисичанська (в обох напрямках).

53. Вул. Мала Житомирська (в напрямку вул. Сошенка).

54. Вул. Бульварно-Кудрявська (в обох напрямках).

55. Повітрофлотський просп. (від вул. Фучика до вул. Лукашевича).

56. Вул. Січових Стрільців (від вул. Тургенєвської до вул. Глібова).

57. Вул. Юрія Іллєнка (від вул. Оранжерейної до вул. Олени Теліги).

58. Просп. Науки (від Стратегічного шосе до вул. Голосіївської).

59. Просп. Правди (від вул. Вишгородської до просп. Василя Порика на підйом).

60. Вул. Нижньоюрківська (в обох напрямках).

61. Боричів узвіз (від вул. Петра Сагайдачного до Боричевого Току в обох напрямках).

62. Вул. Петропавлівська (в обох напрямках).

63. Вул. Рилєєва (в обох напрямках).

64. Вул. Осиповського (в обох напрямках).

65. Андріївський узвіз (в обох напрямках).

66. Смородинський узвіз (в обох напрямках).

 

Директор Департаменту
транспортної інфраструктури

І. Федоров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали