ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.12.2011 р. N 1018

Про утворення центрів первинної медико-санітарної допомоги

На виконання рішення Ради Регіонів про роботу місцевих державних адміністрацій щодо виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів і реалізації Програм економічних реформ Президента України від 15 вересня 2011 року, наказів Міністерства охорони здоров'я України від 20.05.2011 N 301 "Про внесення зміни до Переліку закладів охорони здоров'я" (Наказ N 301), від 29.06.2011 N 384 "Про затвердження Примірного статуту Центру первинної медико-санітарної допомоги" (Статут N 384), від 05.10.2011 N 646 "Про затвердження нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України щодо реалізації Закону України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві" (Порядок N 646) та з метою удосконалення порядку організації та забезпечення населення доступною, безперервною, своєчасною, якісною і ефективною первинною медико-санітарною допомогою в області:

1. Головам районних державних адміністрацій спільно з органами місцевого самоврядування протягом 2012 року:

1.1. Утворити центри первинної медико-санітарної допомоги (далі - центр), як юридичні особи публічного права, засновані на базі відокремленої частини комунальної власності та затвердити в установленому порядку їх правовстановлюючі документи.

1.2. При формуванні бюджету на 2012 рік провести розмежування видатків за рівнями надання медичної допомоги, передбачивши можливість збільшення фінансування на укомплектування і переоснащення медичних установ первинної медико-санітарної допомоги згідно з табелем оснащення із введенням телекомунікаційного зв'язку.

1.3. Розробити конкретні плани щодо зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ первинної медико-санітарної допомоги та представити їх в Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

1.4. Забезпечити укомплектування вакантних посад лікарів амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, фельдшерів на фельдшерсько-акушерських пунктах, що надають первинну медико-санітарну допомогу, зі створенням належних умов праці та забезпечення житлом молодих спеціалістів.

1.5. Організувати у разі потреби створення постійних та тимчасових пунктів швидкої допомоги для своєчасного надання невідкладної медичної допомоги з 10-хвилинним доїздом у місті та 20-хвилинним доїздом бригад швидкої медичної допомоги в сільській місцевості.

1.6. Провести широку інформаційну, роз'яснювальну роботу серед населення щодо проведення реформ в галузі охорони здоров'я.

2. Про хід виконання розпорядження інформувати Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації до 1 грудня 2012 року.

3. координацію, узагальнення роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації (Буртняк М. М.) і про стан його реалізації інформувати обласну державну адміністрацію до 20 грудня 2012 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали