МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2012 року N 116

Про утворення державного підприємства "Українська залізнична швидкісна компанія"

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Указом Президента України від 12.05.2011 N 581 (Указ N 581/2011), наказую:

1. Створити державне підприємство "Українська залізнична швидкісна компанія", розмістивши його за адресою: 01032, м. Київ, пл. Привокзальна, буд. 1.

2. Затвердити Статут державного підприємства "Українська залізнична швидкісна компанія", що додається.

3. Віднести державне підприємство "Українська залізнична швидкісна компанія" до сфери управління Міністерства інфраструктури України, підпорядкувавши його Державній адміністрації залізничного транспорту України.

4. Державній адміністрації залізничного транспорту України:

4.1. Призначити директора державного підприємства "Українська залізнична швидкісна компанія", з наступним після державної реєстрації укладанням з ним контракту.

4.2. Здійснити заходи щодо державної реєстрації державного підприємства "Українська залізнична швидкісна компанія" згідно з чинним законодавством в установленому порядку та поінформувати про це Міністерство інфраструктури України в десятиденний строк після державної реєстрації.

4.3. Після державної реєстрації державного підприємства "Українська залізнична швидкісна компанія" підготувати проект наказу Міністерства інфраструктури України про доповнення додатка 1 до наказу Міністерства інфраструктури України від 07.09.2011 N 351 "Щодо підприємств, установ і організацій залізничного транспорту, які для оперативного централізованого управління процесом перевезень у внутрішньому і міжнародному сполученні та регулювання виробничо-господарської діяльності залізниць у сфері організації цього процесу підпорядковуються Державній адміністрації залізничного транспорту України".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименко К. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали