МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 липня 2012 року N 804

Про утворення державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус"

На виконання Указу Президента України від 31 серпня 2010 року N 888 "Про державну гімназію-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. N 302 "Про заходи, пов'язані із створенням державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" (Перелік N 302-р) наказую:

1. Утворити державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" (далі - Гімназія) на базі Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та забезпечити її функціонування з 1 липня 2013 року.

2. Утворити комісію з передачі будівель військових містечок N 39, 40, 46 по вул. Полтавський Шлях, 192, 193 (м. Харків) та майна Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

3. Комісії вжити заходів для забезпечення передачі Гімназії до 1 липня 2013 року майна військових містечок N 39, 40, 46 по вул. Полтавський Шлях, 192, 193 (м. Харків) та Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

4. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В) вжити відповідних заходів для забезпечення функціонування Гімназії, департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) передбачити під час складення пропозицій до проектів державного бюджету бюджетні асигнування для утримання Гімназії з 1 липня 2013 року.

5. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) спільно з головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації:

5.1. Здійснити необхідні організаційні заходи для ліквідації Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою до 1 липня 2013 року.

5.2. Вирішити питання щодо продовження навчання у Гімназії учнів Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

5.3. Забезпечувати методичний супровід діяльності Гімназії.

6. Департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами (Некрасса І. А.) спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) до 1 липня 2013 року вирішити питання кадрового забезпечення Гімназії.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Д. В. Табачник


 

Додаток 1
до наказу МОНмолодьспорту
10.07.2012 N 804


СКЛАД КОМІСІЇ
щодо передачі майна військових містечок N 39, 40, 46 по вул. Полтавський Шлях, 192, 193 (м. Харків) та Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

1. Ворошиловський О. В. - директор департаменту управління справами, голова комісії;

2. Даниленко С. В. - директор департаменту економіки та фінансування;

3. Запольська Н. М. - начальник відділу управління державним майном та підприємствами;

4. Кравченко О. О. - директор юридичного департаменту;

5. Бажанов О. Ю. - заступник начальника Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

 

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти

О. В. Єресько

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали