МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 червня 2018 року N 864

Про утворення ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ УКРАЇНИ" та затвердження Положення про ДЕРЖАВНУ УСТАНОВУ "ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ УКРАЇНИ"

Відповідно до статей 57, 73 і 74 Господарського кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 N 459 (Постанова N 459), та враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 N 199 "Про утворення державної установи "Офіс з просування експорту України" (Розпорядження N 199-р), наказую:

1. Утворити ДЕРЖАВНУ УСТАНОВУ "ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ УКРАЇНИ".

2. Затвердити Положення про ДЕРЖАВНУ УСТАНОВУ "ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ УКРАЇНИ", що додається*.


* Не наводиться.

3. Державному секретарю Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Перевезенцеву О. Ю. здійснити заходів щодо призначення виконувача обов'язків директора ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ОФІС З ПРОСУВАННЯ ЕКСПОРТУ УКРАЇНИ".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший віце-прем'єр-міністр
України - Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали