ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.06.2012 р. N 315

Про утворення групи управління проектами з розробки та впровадження Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст", Постанови Верховної Ради України від 24 грудня 1999 року N 1359-XIV "Про Концепцію сталого розвитку населених пунктів", розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 року N 1237-р "Про затвердження плану заходів на 2012 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року" (План N 1237-р), рішення 11 сесії обласної Ради 5 скликання від 1 червня 2007 року N 291 "Про Регіональну стратегію розвитку Вінницької області на 2010 - 2015 роки", з метою поліпшення стандартів життя територіальних громад області, залучення інвестицій у розвиток житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів області:

1. Утворити групу управління проектами з розробки та впровадження Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки (далі - група управління проектами області) як постійно діючий консультативно-дорадчий орган облдержадміністрації у складі згідно з додатком.

2. Покласти на Головні управління облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку, економіки здійснення організаційно-технічного забезпечення роботи групи управління проектами області.

3. Визначити Жмеринський, Барський, Літинський, Тиврівський райони - пілотними, на території яких впроваджуватиметься Регіональна інвестиційна програма розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки.

4. Жмеринській, Барській, Літинській, Тиврівській райдержадміністраціям створити групи управління проектами районів з підготовки проектних пропозицій до Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів Вінницької області на 2012 - 2015 роки відповідно до наказу Міністерства економіки України 22 червня 2010 року N 714 "Про затвердження Форми проектної пропозиції, Інструкції щодо заповнення Форми проектної пропозиції, Форми бізнес-плану інвестиційного проекту та Порядку проведення експертної оцінки проектної пропозиції", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 серпня 2010 року N 709/18004, Порядку ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року N 1027, Порядку надання державної підтримки здійсненню державно-приватного партнерства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року N 279 (Постанова N 279).

5. Групам управління проектами пілотних районів підготувати та подати на розгляд групі управління проектами області до 15 липня 2012 року проектні пропозиції, затверджені рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування з урахуванням оцінки Вінницької філії АТ "Український інноваційний банк" інвестиційної привабливості інвестиційних проектів, які планується реалізувати у рамках Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки.

6. Групі управління проектами області до 15 серпня 2012 року розробити та надати Головним управлінням облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку і економіки проект концепції регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки з урахуванням оцінки Вінницької філії АТ "Український інноваційний банк" інвестиційної привабливості інвестиційних проектів, які планується реалізувати у рамках Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки, з подальшим внесенням на розгляд сесії обласної Ради.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Барецького В. І.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації

І. Мовчан


 

Додаток
до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
05.06.2012 N 315


СКЛАД
групи управління проектами з розробки та впровадження Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки

БАРЕЦЬКИЙ
Володимир Іванович

- заступник голови облдержадміністрації співголова групи управління проектами області

КРЕВСЬКИЙ
Ігор Миколайович

- перший заступник голови обласної Ради, співголова групи управління проектами області (за згодою)

БЄЛОВА
Інна Броніславівна

- перший заступник начальника Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв'язку облдержадміністрації, координатор групи управління проектами області

ГИЖКО
Андрій Петрович

- начальник Головного управління економіки облдержадміністрації, координатор групи управління проектами області

МЕРЕЖКО
Володимир Миколайович

- начальник відділу зовнішніх зв'язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради, координатор групи управління проектами області (за згодою)

КОБЗАР
Олександр Дмитрович

- начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації

КОПАЧЕВСЬКИЙ
Микола Анатолійович

- начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

ЛУК
Геннадій Ілліч

- перший заступник голови Барської райдержадміністрації

МУЛЯР
Віталій Володимирович

- голова Тиврівської райдержадміністрації

ТВЕРДОХЛІБ
Юрій Михайлович

- голова Жмеринської райдержадміністрації

ХІМІЧУК
Володимир Петрович

- голова Літинської райдержадміністрації

ШЕВЧУК
Лариса Степанівна

- начальник відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

О. Прокопчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали