КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2011 р. N 1484

Про утворення Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Отчий дім"

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", постанови Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 N 87 "Про затвердження Типового положення про центр соціально-психологічної реабілітації дітей", Обласної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей "Назустріч дітям" на 2008 - 2017 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 20.04.2010 N 685-28-V, та з урахуванням рішення Київської обласної ради від 14.12.2011 N 241-13-VI "Про Комунальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Отчий дім":

1. Утворити Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Отчий дім" (далі - Центр).

2. Службі у справах дітей облдержадміністрації:

2.1. Затвердити положення про Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Отчий дім".

2.2. В установленому порядку здійснити комплекс заходів, пов'язаних з утворенням та державною реєстрацією Центру.

2.3. Затвердити штатний розпис Центру.

3. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формуванні бюджету на 2012 рік та наступні роки передбачити кошти на утримання Центру.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т. Л.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали