ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2012 року N 89/582

Про утворення комісії з питань приймання-передачі майнового комплексу державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.01.2012 N 243 "Деякі питання титанової галузі" (Постанова N 243), ураховуючи пункт 2 Положення про Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 451/2011 (Указ N 451/2011), яким установлено, що Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном є правонаступником Міністерства промислової політики України у частині реалізації державної політики щодо управління об'єктами державної власності, та керуючись вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", наказуємо:

1. Передати до сфери управління Фонду державного майна України майновий комплекс державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

2. Фонду державного майна України утворити комісію з питань приймання-передачі майнового комплексу державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії у термін до 28.04.2012 забезпечити приймання-передачу майнового комплексу державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат", про що скласти акт та подати його на затвердження Фондові державного майна України та Державному агентству України з управління державними корпоративними правами та майном.

Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Голова Державного агентства
України з управління державними
корпоративними правами та майном

Д. Колєсніков

Голова Фонду державного
майна України

О. Рябченко


 

Додаток
до наказу
25.04.2012 N 89/582


СКЛАД
комісії з питань приймання-передачі майнового комплексу державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат"

Мангул Анатолій Ілліч

заступник Голови Фонду державного майна України, голова комісії

Члени комісії:

 

Рикова Неля Володимирівна

начальник Управління з питань реформування власності Фонду державного майна України, заступник голови комісії

Лидзарь Марина Володимирівна

начальник відділу управління та передачі державного майна Управління з питань управління державним майном та орендних відносин Фонду державного майна України

Панов Олександр Володимирович

головний спеціаліст Департаменту юридичного забезпечення Агентства держмайна України

Затяган Андрій Всеволодович

головний спеціаліст відділу підприємств суміжних галузей Департаменту взаємодії з підприємствами високотехнологічних галузей Агентства держмайна України

Амітан Геннадій Веніамінович

директор представництва державного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат" у м. Києві

Семечаєвський Євген Германович

начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали