МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 липня 2012 року N 472

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на шахті "Чорноморка", м. Лисичанськ

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), враховуючи лист ДП "Обласна дирекція "Луганськвуглереструктуризація" від 17.04.2012 N 07-1245, у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти "Чорноморка", м. Лисичанськ, наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на шахті "Чорноморка" (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації шахти "Чорноморка", робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у п. 2.1 цього наказу.

3. Виконуючому обов'язки генерального директора ДП "Обласна дирекція "Луганськвуглереструктуризація" Кравчуку О. Л. вжити заходів щодо передачі в установленому порядку об'єктів, прийнятих і відбудованих у процесі ліквідації шахти "Чорноморка".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко


 

Додаток
до наказу Міненерговугілля
03.07.2012 N 472


СКЛАД
комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на шахті "Чорноморка"

Захаренко В. В.

- начальник Управління з реструктуризації та закриття вугільних підприємств, голова Комісії;

Кравчук О. Л.

- в. о. генерального директора ДП "Обласна дирекція "Луганськвуглереструктуризація", заступник голови Комісії (за згодою);

Волохоненко Г. Г.

- головний інженер проекту ПАТ "Луганськдіпрошахт" (за згодою);

Когут П. Ф.

- директор ТОВ "Шахтобудспецмонтаж", м. Луганськ (за згодою);

Арапов О. А.

- начальник Держуправління охорони навколишнього середовища в Луганській області (за згодою);

Стеблін Г. В.

- головний інспектор Стахановської державної гірничотехнічної інспекції нагляду у вугільній промисловості (за згодою);

Орзул І. М.

- начальник управління земельних відносин управління власності Лисичанської міської ради (за згодою).

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали