МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2011 року N 834

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДВАТ "Центральна збагачувальна фабрика "Маяк", смт Калінінський

Відповідно до ст. 45 Гірничого закону України, п. 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 N 939 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.2002 N 938), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації ДВАТ "Центральна збагачувальна фабрика "Маяк", смт Калінінський (далі - ДВАТ "ЦЗФ "Маяк"), наказую:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДВАТ "ЦЗФ "Маяк" (далі - Комісія) у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В. В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації ДВАТ "ЦЗФ "Маяк", робіт з охорони довкілля та їх відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у п. 2.1 цього наказу.

3. Виконуючому обов'язки генерального директора ДП "ОД "Луганськвуглереструктуризація" Мусі А. А. вжити заходів щодо передачі в установленому порядку об'єктів, прийнятих і відбудованих у процесі ліквідації ДВАТ "ЦЗФ "Маяк".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Поповича І. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 

Додаток
до наказу Міненерговугілля
15.12.2011 N 834

СКЛАД
комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт з фізичної ліквідації та робіт з охорони довкілля на ДВАТ "Центральна збагачувальна фабрика "Маяк"

Захаренко В. В.

- начальник Управління з реструктуризації та закриття вугільних підприємств, голова комісії;

Муха А. А.

- виконуючий обов'язки генерального директора ДП "ОД "Луганськвуглереструктуризація", заступник голови комісії (за згодою);

Кукуяшний Е. В.

- технічний директор ДП "ОД "Луганськвуглереструктуризація" (за згодою);

Король Н. О.

- секретар виконавчого комітету Калінінської селищної ради (за згодою);

Хижук О. О.

- головний інженер ДП "Енергосфера" (за згодою);

Волохоненко Г. Г.

- головний інженер проекту ПАТ "Луганський інститут з проектування підприємств вугільної промисловості "Луганськдіпрошахт" (за згодою);

Пласкун Л. Ф.

- спеціаліст-землевпорядник Калінінської селищної ради (за згодою).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали