Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в апеляційному суді Київської області

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 грудня 2016 року N 273

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в апеляційному суді Київської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист голови апеляційного суду Київської області від 08.12.2016 N 01-10/47/2016, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в апеляційному суді Київської області (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в апеляційному суді Київської області Шешко Оксану Богданівну, головного спеціаліста відділу управління персоналом апеляційного суду Київської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до апеляційного суду Київської області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Какауліній О. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
19.12.2016 N 273

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в апеляційному суді Київської області:

Голова комісії

Зельдич
Оксана Михайлівна

заступник керівника апарату апеляційного суду Київської області

Члени комісії

Янкіна
Наталія Станіславівна

начальник відділу забезпечення діяльності судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Київської області;

Чабанюк
Тетяна Григорівна

начальник відділу судової статистики та узагальнення судової практики апеляційного суду Київської області;

Гончаренко
Ірина Володимирівна

заступник начальника відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах апеляційного суду Київської області;

Криніна
Світлана Федорівна

головний спеціаліст відділу управління персоналом апеляційного суду Київської області
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали