Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Житомирському апеляційному адміністративному суді

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2016 року N 277

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Житомирському апеляційному адміністративному суді

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист керівника апарату Житомирського апеляційного адміністративного суду від 12.12.2016 N 04-33/674/16 (ел. п.), наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Житомирському апеляційному адміністративному суді (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Житомирському апеляційному адміністративному суді Михайловську Олену Іванівну, головного спеціаліста відділу по роботі з персоналом Житомирського апеляційного адміністративного суду.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Житомирського апеляційного адміністративного суду.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
20.12.2016 N 277

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Житомирському апеляційному адміністративному суді

Голова комісії

Мозгових
Олена Михайлівна

начальник відділу по роботі з персоналом Житомирського апеляційного адміністративного суду

Члени комісії

Збаражський
Артем Миколайович

начальник загального відділу Житомирського апеляційного адміністративного суду;

Кирик
Ольга Петрівна

начальник фінансово-економічного відділу Житомирського апеляційного адміністративного суду;

Никончук
Павло Миколайович

начальник статистично-аналітичного відділу Житомирського апеляційного адміністративного суду;

Шакалов
Андрій Вікторович

начальник відділу організаційного забезпечення судового процесу та роботи керівництва Житомирського апеляційного адміністративного суду.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали