Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апеляційному суді Львівської області

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2016 року N 363

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апеляційному суді Львівської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист керівника апарату Апеляційного суду Львівської області від 16.12.2016 N 05.06/119/2016, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апеляційному суді Львівської області (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апеляційному суді Львівської області Грех Олександру Ігорівну, консультанта відділу управління персоналом Апеляційного суду Львівської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Апеляційного суду Львівської області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
29.12.2016 N 363

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апеляційному суді Львівської області:

Голова комісії

Гнатів
Святослав Несторович

заступник керівника апарату Апеляційного суду Львівської області

Члени комісії

Матвійчук
Анжела Богданівна

начальник загального відділу-канцелярії Апеляційного суду Львівської області;

Хархаліс
Леся Григорівна

начальник відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних справ Апеляційного суду Львівської області;

Коднєва
Світлана Володимирівна

старший консультант відділу управління персоналом Апеляційного суду Львівської області;

Кацюба
Олена Віталіївна

начальник відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Львівської області.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали