ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2016 року N 376

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Хмельницькому окружному адміністративному суді

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Хмельницькій області від 15.12.2016 N ЕП-416/16-вих, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Хмельницькому окружному адміністративному суді (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Хмельницькому окружному адміністративному суді Зарічан Марину Володимирівну, провідного спеціаліста відділу державної служби та управління персоналом Хмельницького окружного адміністративного суду.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Хмельницького окружного адміністративного суду.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
30.12.2016 N 376

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Хмельницькому окружному адміністративному суді

Голова комісії

Мельничук
Людмила Анатоліївна

начальник відділу державної служби та управління персоналом Хмельницького окружного адміністративного суду

Члени комісії

Ковтонюк
Інна Петрівна

начальник відділу документального забезпечення Хмельницького окружного адміністративного суду;

Шликова
Марина Юріївна

начальник відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;

Коновчук
Тетяна Вікторівна

головний спеціаліст відділу державної служби та управління персоналом Хмельницького окружного адміністративного суду;

Яворська
Ірина Юріївна

головний спеціаліст відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали