ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2016 року N 375

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в господарському суді Сумської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА в Сумській області від 16.12.2016 N 06-2610/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в господарському суді Сумської області (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в господарському суді Сумської області Дегтяренко Валентину Павлівну, начальника відділу управління персоналом господарського суду Сумської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до господарського суду Сумської області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк

 

Додаток
до наказу ДСА України
30.12.2016 N 375

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в господарському суді Сумської області

Голова комісії

Лебедь
Олександр Володимирович

заступник керівника апарату господарського суду Сумської області

Члени комісії

Коротун
Галина Павлівна

начальник відділу аналітичної роботи та аналізу застосування судової практики господарського суду Сумської області;

Литвиненко
Лариса Григорівна

начальник відділу документального забезпечення та контролю (канцелярії) господарського суду Сумської області;

Галушка
Надія Олександрівна

начальник відділу судової статистики господарського суду Сумської області;

Співак
Світлана Миколаївна

головний спеціаліст відділу управління персоналом господарського суду Сумської області
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали