ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2017 року N 225

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Савранському районному суді Одеської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Одеській області від 16.12.2016 N 6-3320/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Савранському районному суді Одеської області (далі - конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Савранському районному суді Одеської області Розгон Анну Василівну, консультанта суду Савранського районного суду Одеської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Савранського районного суду Одеської області та Територіального управління ДСА України в Одеській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

Л. Гізатуліна

 

Додаток
до наказу ДСА України
24.02.2017 N 225

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Савранському районному суді Одеської області

 

Голова комісії

Бершадська
Олена Анатоліївна

заступник керівника апарату Савранського районного суду Одеської області

 

Члени комісії

Вуйко
Іван Іванович

головний спеціаліст (з інформаційних технологій) Савранського районного суду Одеської області;

Захаревич
Ганна Іванівна

судовий розпорядник Савранського районного суду Одеської області;

Шаповал
Наталя Григорівна

секретар судового засідання Савранського районного суду Одеської області;

Швець
Тетяна Сергіївна

секретар судового засідання Савранського районного суду Одеської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали