ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2017 року N 212

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апостолівському районному суді Дніпропетровської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області від 15.12.2016 N 3980/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апостолівському районному суді Дніпропетровської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апостолівському районному суді Дніпропетровської області Киту Яну Олександрівну, спеціаліста з питань персоналу Апостолівського районного суду Дніпропетровської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Апостолівського районного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

Л. Гізатуліна

 

Додаток
до наказу ДСА України
24.02.2017 N 212

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Апостолівському районному суді Дніпропетровської області

 

Голова комісії

Камінський
Дмитро Сергійович

старший судовий розпорядник Апостолівського районного суду Дніпропетровської області

 

Члени комісії

Вєдякіна
Олена Миколаївна

судовий розпорядник Апостолівського районного суду Дніпропетровської області;

Карпенко
Олександр Олександрович

судовий розпорядник Апостолівського районного суду Дніпропетровської області;

Ровна
Наталія Анатоліївна

секретар судового засідання Апостолівського районного суду Дніпропетровської області;

Харченко
Оксана Миколаївна

секретар судового засідання Апостолівського районного суду Дніпропетровської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали