ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 лютого 2017 року N 210

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Царичанському районному суді Дніпропетровської області

Відповідно до пункту 4 частини четвертої (Закон N 1402-VIII), частини п'ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), враховуючи лист Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області від 15.12.2016 N 3980/16, наказую:

1. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Царичанському районному суді Дніпропетровської області у складі згідно з додатком.

2. Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Царичанському районному суді Дніпропетровської області Березко Альону Віталіївну, спеціаліста з питань персоналу Царичанського районного суду Дніпропетровської області.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Царичанського районного суду Дніпропетровської області та Територіального управління ДСА України в Дніпропетровській області.

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

Л. Гізатуліна

 

Додаток
до наказу ДСА України
24.02.2017 N 210

СКЛАД
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Царичанському районному суді Дніпропетровської області

 

Голова комісії

Головко
Вікторія Михайлівна

заступник керівника апарату Царичанського районного суду Дніпропетровської області

 

Члени комісії

Кузнецова
Ганна Семенівна

секретар судового засідання Царичанського районного суду Дніпропетровської області;

Перетятько
Євгеній Валерійович

головний спеціаліст Царичанського районного суду Дніпропетровської області;

Сергієнко
Надія Григорівна

старший секретар Царичанського районного суду Дніпропетровської області;

Чайковська
Валентина Володимирівна

секретар Царичанського районного суду Дніпропетровської області;

Шапкіна
Наталія Іванівна

судовий розпорядник Царичанського районного суду Дніпропетровської області.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали